? Bochnia. Co zrobić by dziecko polubiło matematykę? W sobotę lekcje pokazowe MATPLANETY

Wyobraź sobie swoje dziecko mówiące, że jego ulubionym przedmiotem w szkole jest matematyka. Czy to prawda czy sen?

Zazwyczaj dzieci jako ulubione wymieniają: muzykę, plastykę, WF… i trochę się im nie dziwimy, bo system edukacji sprowadza naukę przedmiotów ścisłych do jak najszybszej realizacji programu. 

Zawsze jedna droga do poprawnego rozwiązania. Bez przykładów, bez odniesień do rzeczywistej sytuacji – „na sucho” i byle do przodu.

Jak w takiej sytuacji można nauczyć się samodzielnego logicznego myślenia i zarazić miłością do królowej nauk?

? Tu z pomocą przychodzi kurs Matplanety, na którym pokazujemy dzieciom, że matematyka nie jest oderwaną od rzeczywistości teorią. 

Wychodzimy od postawienia przed nimi problemu, którego praktyczne rozwiązanie daje właśnie matematyka. Następnie w drodze DYSKUSJI (tak, to nie przewidzenie, o matematyce można dyskutować) dzieci szukają rozwiązania. Podążają za dziecięcą logiką, a nie narzuconą logiką dorosłego. 

Nauczyciel pomaga im następnie przedstawić to rozwiązanie w matematyczny sposób. 

? Taka forma nauki wspaniale rozwija samodzielne myślenie, kreatywność i intuicję. A przede wszystkim zachęca do rozwiązywania kolejnych ciekawych „łamigłówek”, czyli można powiedzieć „zadań matematycznych”, ale w zupełnie innej niż w szkole formie. 

Na kursie nie istnieje współzawodnictwo, czy presja czasu, dlatego niech nie zdziwi Cię fakt, że na pytanie “Jaki jest Twój ulubiony przedmiot w szkole?”. Twoja pociecha zacznie odpowiadać: MATEMATYKA! ?

Kluczem do tego jest kurs Matplanety. A pierwsze co możesz zrobić, to zapisać swoją pociechę na naszą lekcję pokazową, którą planujemy 2 października, w naszym bocheńskim Centrum Edukacyjnym na ul. Świętokrzyskiej 1.

Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie: https://www.matplaneta.pl/zapisy/ lub zadzwonisz: 518 018 905

UWAGA!! Oprócz kursów w lokalu głównym przy ul. Świętokrzyskiej 1 uczymy także w SP1, SP5 i SP7 w Bochni


Twoje dziecko jeszcze w tym roku pokocha matematykę!
Harry’ego Pottera odłóżmy na bok, bo z magią nie ma to nic wspólnego.
Prędzej powołamy się na profesorów z Harwardu, metodyków, czy neurologów. A także ponad 4000! dzieci w całej Polsce, które poznając MATPLANETĘ – pokochały matematykę i logiczne myślenie.

Co im to dało?

? Teraz brylują na przedmiotach ścisłych w szkole.
? Stały się bardziej kreatywne i twórcze.
? Są gigantycznie ciekawe świata i mają głód wiedzy, który z chęcią zaspokajają.
? Otworzyły się na logiczne myślenie.

Ten efekt jest już widoczny po kilku lekcjach MATPLANETY, czyli fenomenalnego kursu opartego o sprawdzoną licencję. Sam program powstał za sprawą cenionego w świecie profesora Kaplana z Uniwersytetu Harwarda. Przetestowało go setki młodych Amerykanów w różnym wieku, którzy nie mogli wyjść z podziwu, jak matematyka nagle stała się łatwa.

Cała ścieżka edukacyjna Matplanety została dopasowana pod względem neurodydaktycznym. Oznacza to, że każdy temat jest idealnie dopasowany do etapu rozwoju dziecka i jego naturalnym możliwościom zapamiętywania.

Dzięki temu właśnie możemy powiedzieć, że matematyka, która do tej pory jawiła się jak skomplikowana, zagmatwana i poplątana nić, niemal natychmiast staje się przyjemną dziedziną do zagłębiania się w nią i  poznawania.

LEKCJE POKAZOWE!

✅ Bezpłatne i bez zobowiązań.
✅ Do przetestowania.
✅ Do przekonania się na własnej skórze, że matematyka jest wspaniała.
✅ Do poznania, w czym tkwi fenomen metody.

Rodziców chętnych zapraszamy do pozostawienia nam kontaktu, a w pierwszej kolejności to właśnie Wam podamy dokładne terminy, abyście mieli pierwszeństwo zapisów.

Dla kogo planujemy lekcje pokazowe? Dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat

9:00 4-5 lat, 

10:00 6-7 lat,

11:00 8-9 lat,

12:00 10-12 lat.

2 października, w naszym bocheńskim Centrum Edukacyjnym na ul. Świętokrzyskiej 1. Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie: https://www.matplaneta.pl/zapisy/ lub zadzwonisz:  518 018 905.

Najnowsze materiały Partnerów

X