R e k l a m a

1,5 tony darów! Zakończyła się kolejna zbiórka „Dzieciom na Kresach”

-

Przez ponad 2 tygodnie kilkanaście szkół, stowarzyszenia partnerskie, sponsorzy i biuro poselskie Stanisława Bukowca zbierały dary dla Polaków na Wileńszczyźnie. Udało się zebrać 1,5 tony darów, m.in. chemii gospodarczej i higienicznej, artykułów szkolnych a także słodyczy. Ponadto na Kresy zostaną zawiezione leki dla seniorów, nowe zabawki i ubrania, mały sprzęt rtv/agd i sprzęt sportowy. Akcji patronuje portal Bochnianin.pl.

– Dziękujemy wszystkim Partnerom i Sponsorom za udział w akcji, każdemu kto dorzucił swoją cegiełkę. Dziękujemy wypożyczalni samochodów Blucar.pl za nieodpłatne użyczenie samochodu dostawczego, dzięki czemu wszystkie dary już jutro będą na Wileńszczyźnie – mówi Grzegorz Pałkowski, prezes Stowarzyszenia Bocheńscy Patrioci.

– Przed nami załadunek i 12-godzinna podróż. Następnie spędzimy trzy dni na Wileńszczyźnie, osobiście odwiedzając Rodaków. Dary trafią m.in. do rodzin z dziećmi w potrzebie, osób starszych, Hospicjum im. bł. ks. Michała Sopoćki w Wilnie, Szkoły Podstawowej w Dajnowie – wylicza G. Pałkowski.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc