Oni wspierają Memoriał Jerzego Widło w Piłce Ręcznej Masters – LISTA

Organizatorzy V Memoriału Jerzego Widło w Piłce Ręcznej Masters
składają serdeczne podziękowania Sponsorom tegorocznego turnieju,
w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1.

Dzięki Państwa życzliwości i wsparciu,
po raz kolejny możemy uhonorować pamięć Pana Jerzego,
uczestnicząc w święcie piłki ręcznej w naszym mieście.

DZIĘKUJEMY!!!

Air-Tech-Bud sp. z o.o.

Air-Tech-Bud produkuje głównie części, podzespoły oraz różnego typu maszyny i urządzenia, także według powierzonej dokumentacji. Zakres produkcji ze względu na możliwości firmy i jej wyposażenie jest bardzo szeroki. Od początku swego istnienia Air-Tech-Bud eksportuje swoje wyroby głównie na rynek UE. Brygada ogólnobudowlana oferuje usługi w zakresie robót budowlanych, w tym budowy hal produkcyjnych z konstrukcji stalowych.

www.airtechbud.pl

IGLOO Sp. z o.o.

IGLOO jest doświadczonym, polskim producentem komercyjnych urządzeń chłodniczych dla sektora wyposażenia sklepów spożywczych, branży cukierniczo-piekarniczej oraz gastronomii. Oferuje kompleksowe usługi chłodnicze obejmujące dostawę, montaż i serwis urządzeń jak również projektowanie oraz wykonywanie instalacji chłodniczych. Produkty firmy dopasowane są do indywidualnych, dedykowanych rozwiązań dla Klientów.

www.igloo.pl

Zakład Przeróbki Solanek Jodowo-Bromowych „SALCO” S.J.

SALCO opiera swoją działalność na 50-letniej tradycji wydobycia naturalnych, wysoko zmineralizowanych solanek jodowo-bromowych. Od przeszło 25 lat posiada własną warzelnię panwiową, w której wytwarza Bocheńską Sól Leczniczą. Równolegle z rynkiem farmaceutycznym rozwija linie produktów kosmetycznych, stawiając na zwiększenie świadomości i dostępności naturalnej terapii solankowej.

www.salco.pl

PPHU DEKOR GLASS s.c. Jarosław Stachura, Katarzyna Stachura

DEKOR GLASS zajmuje się wykonywaniem elementów szklanych na zamówienie. Korzysta z akcesoriów oraz szkła najwyższej klasy, o różnych grubościach, barwach i odcieniach. DEKOR GLASS jest renomowanym producentem designerskich i funkcjonalnych kabin prysznicowych, paneli ze szkła hartowanego, drzwi szklanych, lacobeli, zabudów szklanych oraz luster. ponadto firma wykonuje kompleksowe wykończenia wnętrz, mieszkań i domów pod klucz.

Zapraszamy do współpracy [email protected]

SPAW-MET Mariusz Gałązka

SPAW-MET specjalizuje się w sprzedaży elektronarzędzi, oferując produkty znanych i cenionych marek. Świadczy również usługi z zakresu prac ślusarsko-spawalniczych, serwisu elektronarzędzi oraz wynajmu sprzętu budowlanego. Firma jest także wypożyczalnią samochodów. Dzięki specjalistycznej wiedzy kadry pracowniczej, każdy Klient może liczyć na indywidualne podejście i fachowe doradztwo.

www.spawmetbochnia.com.pl

P.P.H.U. MASCORT Krzysztof Marek

MASCORT działa w branży opakowań, jednak wraz z zapotrzebowaniem Klientów szybko poszerzył oferowany asortyment m.in. o konfekcję folii stretch, podejmując jednocześnie szeroką współpracę z wiodącymi producentami opakowań. Obecnie hurtownia firmy oferuje dodatkowo: artykuły biurowe/szkolne, chemię gospodarczą, artykuły gospodarstwa domowego i okolicznościowe.

www.mascort.pl

DREWPŁYT

DREWPŁYT to firma zajmująca się projektowaniem, produkcją i montażem lakierowanych oraz fornirowanych mebli pod zamówienie Klienta. Wykonuje meble kuchenne, łazienkowe, pokojowe, garderoby, szafy, a także oferuje sprzęt AGD do zabudowy wszystkich marek. Podstawą działalności firmy jest bezpośredni kontakt z Klientem, obejmujący doradztwo i umożliwiający dopasowanie projektu oraz wykonania mebli do potrzeb Zleceniodawcy.

[email protected]

MIM PHU Maciej Wieczorek

MIM specjalizuje się w sprzedaży sprzętu z zakresu elektrycznego oraz techniki grzewczej i sanitarnej. W ofercie posiada kotły, kolektory słoneczne, wentylację, grzejniki wraz z akcesoriami, wyposażenie łazienek i kuchni. Oferuje również lampy, artykuły elektryczne, różnego rodzaju instalacje, AGD wraz z częściami zamiennymi oraz produkty z zakresu RTV. Firma zapewnia także fachowe doradztwo.

www.phumim.pl

PLASTBUD sp. z o.o. sp. komandytowa

PLASTBUD zajmuje się produkcją okien z PVC i aluminium, spełniających najwyższe standardy funkcjonalności, bezpieczeństwa, komfortu użytkowania i designu. Jest liczącym się producentem w Polsce południowej, równocześnie eksportując produkty do Niemiec, Austrii, Holandii, Francji, Słowacji, Szwajcarii, Czech i Kanady. Oprócz produkcji okien i drzwi zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych, wykończeniowych i chemii budowlanej.

www.plastbud.com.pl

Centrum Obróbki Szkła

CENTRUM OBRÓBKI SZKŁA oferuje usługi obejmujące cięcie, szlifowanie i polerowanie szkła, produkcję luster, gablot i stolików oraz wykonywanie drewnianych ram. W salonach w Bochni, Brzesku i Krakowie oraz podczas realizacji zleceń firma oferuje wiele rodzajów szkła (m.in. hartowane, żaroodporne, zbrojone, panele lacobel, szkło nietypowe). Zapewnia również profesjonalne doradztwo oraz wykonuje projekty.

obrobkaszkla.pl

MotoKonkret

MOTOKONKRET oferuje usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, obejmujące kompleksową obsługę samochodów. Zapewnia mechaniczną i komputerową diagnostykę pojazdów, przejrzystą wycenę kosztów części i usług oraz szeroki wybór części zamiennych (nowych i używanych). Firma prowadzi również myjnię samochodową. Ofertę uzupełnia samoobsługowy sklep z chemią motoryzacyjną, olejami i kosmetykami.

motokonkret.com.pl

RIKO Meble

RIKO to polski producent mebli drewnianych. Wyposaża kompleksowo całe obiekty mieszkalne i usługowe, wykonując dopasowane do indywidualnych potrzeb meble dla restauracji, hoteli, pensjonatów, sklepów oraz budynków mieszkalnych. Firma oferuje szerokie możliwości w zakresie wyboru kolorów, tkanin, wzornictwa i detali, a także możliwość realizacji projektów dostarczonych przez inwestora.

riko-meble.pl

EXPERT Bochnia

EXPERT Bochnia zajmuje się sprzedażą oraz montażem drzwi, podłóg, okien i bram garażowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży, dlatego zapewnia produkty oraz obsługę na najwyższym poziomie. Oferuje produkty wysokiej jakości, w bogatej kolorystyce oraz z szeroką gamą akcesoriów do wyboru. Firma zapewnia darmowy pomiar, fachowe i kompleksowe doradztwo, transport oraz montaż.

www.facebook.com/Expert-Bochnia-149444390577245

FPUH RYSTAL

RYSTAL to firma działająca w branży wyrobów hutniczych, dla której priorytetem jest profesjonalna obsługa klientów. Z tego powodu firma do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie, doradzając oraz podejmując się realizacji nawet najbardziej niestandardowych zamówień. Dzięki ciągłemu rozwojowi, firma krok po kroku unowocześnia zakład, a inwestując w zaawansowane rozwiązania podnosi standard świadczonych usług.

wyroby-hutnicze.com.pl

TRAVEL PERFECT Katarzyna Lysy

TRAVEL PERFECT jest bocheńską agencją turystyczną i właścicielem portalu turystycznego TravelPerfect.pl, dzięki któremu możliwe jest zarezerwowanie wczasów, wycieczek, rejsów, biletów lotniczych, hoteli spa & wellness, ubezpieczeń, trampingu oraz survivalu. Współpracuje z ponad 40 Touroperatorami. Właścicielka firmy jest Agentem IATA (International Air Transport Association).

travelperfect.pl

WENGE Jakub Wrona

WENGE zajmuje się profesjonalną dystrybucją lakierów, impregnatów i olejów do drewna. Potrzebujesz zabezpieczyć drewno w domu lub ogrodzie? Zapraszamy! Oferujemy dobór produktów oraz doradztwo techniczne.

Tel: +48 668 441 275

KB Nieruchomości Dorota Kuklińska

Kancelaria Nieruchomości Dorota Kuklińska kompleksowo obsługuje rynek nieruchomości. Współpracuje z innymi agencjami nieruchomości, deweloperami, zespołem geodetów i architektów, bankami oraz doradcami finansowymi oferującymi korzystne kredyty mieszkaniowe/hipoteczne, zespołem prawników, kancelariami notarialnymi. Firma posiada licencje w zakresie pośrednictwa w obrocie oraz zarządzania nieruchomościami.

kbnieruchomosci.pl

HOTEL*** I RESTAURACJA ZALESIE

HOTEL ZALESIE łączy w ofercie komfort wypoczynku, restaurację z tradycyjną polską kuchnią, włoską pizzerię Trattoria oraz ogródek z placem zabaw dla dzieci, dzięki czemu jest popularnym wyborem zarówno dla turystów, jak i przedsiębiorców. Serwowane dania oparte są o naturalne i lokalne produkty, włącznie z własnymi wypiekami i przetworami. Firma oferuje również usługi cateringowe i organizuje imprezy okolicznościowe.

www.hotelzalesie.pl

KOLOR PLUS STUDIO S.C.

KOLOR PLUS STUDIO jest firmą reklamową świadczącą kompleksowe usługi w zakresie reklamy i kreowania wizerunku. Poza standardową ofertą usługową prowadzi działalność w obrębie kompleksowej obróbki tworzyw sztucznych tj. pleksi, poliwęglanu itp. Oferta firmy obejmuje cięcie laserowe, frezowanie, gięcie, grawerowanie oraz relaksację materiałów.

Firma posiada zaawansowany technologicznie, bogato wyposażony park maszynowy.

www.kolorplusstudio.pl

SPONSORZY INDYWIDUALNI

Podczas organizacji tegorocznego Memoriału wsparcia udzieliło nam również sześć osób prywatnych. Szanując życzenie zachowania anonimowości dziękujemy, że wspieracie Państwo naszą chęć upamiętnienia Patrona oraz podzielacie pasję do piłki ręcznej. Mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy Państwa oczekiwań.

PODMIOTY PUBLICZNE

Wsparcia organizacyjnego udzieliły nam również podmioty publiczne. Serdeczne podziękowania kierujemy do:

  • Starosty Powiatu Bocheńskiego, Sz. Pana Adama Korty
  • Burmistrza Miasta Bochnia, Sz. Pana Stefana Kolawińskiego
  • Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Bochni, Sz. Pana Jana Balickiego

Życzliwość, z którą spotkaliśmy się z Państwa strony była istotnym ogniwem podczas organizacji tegorocznego Memoriału, a uczestnicy turnieju mieli możliwość uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, mając jednocześnie okazję docenienia Powiatu, Miasta i Szkoły.

Bochnianin.pl

Bochnianin.pl to najpopularniejszy w regionie serwis z lokalnymi informacjami. Istnieje od 2002 roku. Jest patronem medialnym V Memoriału Jerzego Widło w Piłce Ręcznej Masters.

Najnowsze materiały Partnerów

X