Festiwal „Integracja Malowana Dźwiękiem”: Przesłuchania konkursowe – ZDJĘCIA

-

Czwartek był ostatnim i najważniejszym dniem odbywającego się już po raz 14. w Bochni Festiwalu Piosenki „Integracja Malowana Dźwiękiem”. Po dwudniowych warsztatach z jurorami, uczestnicy wystąpili w przesłuchaniach konkursowych.

Warsztaty to jeden z elementów festiwalu. Uczestnicy wzajemnie się poznają, integrują i ćwiczą piosenkę, którą prezentują podczas przesłuchań konkursowych – mówi Ryszard Leo, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Kropla Dobroci”, które jest organizatorem festiwalu. 

Wiodąca kategoria bocheńskiego Festiwalu to integracyjne duety muzyczne, które tworzą osoby z niepełnosprawnościami oraz zdrowi rówieśnicy. Podczas wykonań na scenie towarzyszyła im Orkiestra Festiwalowa pod kierownictwem Adama Jarzmika.

Występy oceniali jurorzy: Alicja Węgorzewska, Ania Rusowicz, Majka Jeżowska, Daryl Strodes, Janusz Radek, Maurycy Polaski oraz Marek Piekarczyk. 

Wyniki konkursu ogłoszono podczas wieczornej gali, w ramach której odbył się także wspólny koncert laureatów i jurorów (osobna galeria zdjęć – już wkrótce).

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

wrzesień, 2023