R e k l a m a

Firma z Brzeźnicy z nagrodą od Prezydenta RP – WIDEO

-

Firma meblowa NAWROCKI z podbocheńskiej Brzeźnicy została laureatem XIX edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Wyróżnienia przyznawane są przedsiębiorstwom, które przyczyniają się do rozwoju gospodarki narodowej, przestrzegają zasad odpowiedzialnego biznesu, promują pozytywny wizerunek Polski oraz stanowią wzór funkcjonowania dla innych firm.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP to wyróżnienie przyznawane raz do roku przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Inicjatywa ta towarzyszy Kongresowi 590 od jego pierwszej edycji. Nagrody przyznawane są w pięciu kategoriach głównych: Lider MŚP; Narodowy Sukces; Międzynarodowy Sukces; Odpowiedzialny Biznes; Firma Rodzinna oraz w dwóch kategoriach specjalnych: Badania+Rozwój oraz STARTUP_PL.

Uroczysta gala XIX edycji Nagrody odbyła się w czwartek 4 listopada w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie, w trakcie II części Kongresu 590. FIRMA MEBLOWA NAWROCKI zgłoszona przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, otrzymała nagrodę w kategorii Lider MŚP.

Nagrodę z rąk prezydenta odebrał założyciel i szef firmy – Paweł Nawrocki:

Fot. Kancelaria Prezydenta RP


Firma Meblowa Nawrocki z siedzibą w Brzeźnicy w gminie Bochnia to ceniona firma rodzinna z ponad 30-letnim doświadczeniem. W przeciągu trzech dekad z małego podmiotu stała się przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad stu pracowników, które ma za sobą wyposażenie ponad 200 hoteli w 8 krajach, na dwóch kontynentach.

Na arenie międzynarodowej Firma Nawrocki jest polskim ambasadorem od 2003 roku. Przedsiębiorstwo ma w swoim portfolio największe i najbardziej prestiżowe realizacje hotelowe w Polsce, we Francji i w innych krajach europejskich.

Sztandarowym produktem Firmy Nawrocki są meble hotelowe tworzone na zamówienie w oparciu o indywidualny projekt. Firma współpracuje z najlepszymi biurami architektonicznymi z Francji, Włoch i Wielkiej Brytanii. Firma Nawrocki pracuje bezpośrednio z klientem jako firma polska, a nie podwykonawca firmy francuskiej. Zatrudnia na pełny etat ponad 100 pracowników.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia