Pierwsze Netto w Niepołomicach już w tym tygodniu

-

Pierwszy sklep Netto w Niepołomicach zostanie otwarty już w najbliższy czwartek, 25 listopada o godz. 8 rano. Z okazji inauguracji sieć przygotowała bogatą ofertę promocyjną i liczne atrakcje dla klientów, w tym konkursy dla najmłodszych i specjalne kupony zniżkowe na kolejne zakupy. Sklep zlokalizowany przy ul. Akacjowej 8G ma powierzchnię ok. 800 m2.

Pierwsze Netto w Niepołomicach znajduje się z miejscu dawnego sklepu Tesco i powstało
w ramach przejęcia przez Salling Group (właściciela sieci Netto) polskiej części biznesu Tesco. Teraz, po tygodniach prac i przygotowań, przyszedł wreszcie czas na przywitanie klientów i zaprezentowanie, jak zmienił się znany im do tej pory sklep.

Sklep funkcjonować będzie we flagowym formacie sieci – Netto 3.0. W ofercie klienci znajdą produkty spożywcze, a także artykuły z tzw. linii non-food, czyli sprzęty i wyposażenie domowe, AGD, a nawet meble.

Z okazji otwarcia sieć przygotowała specjalną ofertę promocyjną, która obowiązywać będzie w dniach 25–27 listopada. Oficjalna inauguracja działalności nowej placówki zakończy się w sobotę licznymi atrakcjami dla całych rodzin. Tego dnia klienci będą mieli okazję zagrać w koło fortuny z nagrodami, a najmłodsi wezmą udział w konkursach i zabawach, w tym wspólnym rysowaniu za nagrody. Przez cały dzień zabawie towarzyszyła będzie muzyka.

Jednocześnie każdy, kto w dniach 25–27 listopada zrobi w nowym sklepie Netto zakupy za
min. 60 PLN, otrzyma kupon obniżający kolejne zakupy o 10 PLN do zrealizowania w tym
sklepie w dniach 29 listopada – 4 grudnia, gdy wartość koszyka wyniesie minimum 60 PLN.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

styczeń, 2023