Mąż zaginionej Grażyny Kuliszewskiej wynajął detektywa

-

BORZĘCIN. Znana warszawska agencja detektywistyczna Weremczuk&Wspólnicy bada sprawę zaginięcia Grażyny Kuliszewskiej. Działa na zlecenie męża kobiety.

– Nasi detektywi od ponad tygodnia pracują nad wyjaśnieniem zagadkowego zaginięcia. Czynności prowadzone są również poza granicami kraju – poinformował w weekend Bartosz Weremczuk, właściciel agencji.

Prywatny detektyw na razie nie zdradza szczegółów podjętych działań. Wyjaśnia tylko, że firma została wynajęta do prowadzenia sprawy przez męża zaginionej Grażyny Kuliszewskiej, który jest przekonany, że kobieta żyje i dobrowolnie opuściła rodzinę.

W rozmowie z Bochnianin.pl Bartosz Weremczuk zapowiada na dziś publikację informacji w sprawie dotychczasowych ustaleń detektywów agencji.

W minioną sobotę w Borzęcinie odbyła się duża akcja poszukiwawcza, w której oczestniczyli policjanci, strażacy i osoby prywatne – ZOBACZ TUTAJ.

Grażyna Kuliszewska zaginęła 4 stycznia.

Podobne artykuły

R e k l a m a

NAJNOWSZE

Zderzenie 6 samochodów na A4 koło Brzeska. Autostrada zablokowana

Duże utrudnienia na autostradzie A4 między Brzeskiem a Tarnowem, na wysokości miejscowości Sterkowiec/Szczepanów. W sobotę tuż po godz. 10:00 doszło tam do...

Remont ul. Kościuszki w przyszłym roku? Urząd nie chce paraliżu centrum

- Czy naprawdę uważacie państwo, że ulica Kościuszki powinna być remontowana? - zapytał ostatnio Bogdan Kosturkiewicz, przewodniczący rady miasta. Z kolei zastępca...

CO? GDZIE? KIEDY?

kwiecień, 2019

22kwi12:00XV Galicyjskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego - Bochnia

24kwiCały dzieńMłode Talenty 2019

Więcej wydarzeń
18,032FaniLubię
539ObserwującyObserwuj
X