R e k l a m a

Bochnia. 150 świątecznych paczek ufundowanych przez firmę Cober trafi do podopiecznych MOPS

-


To że państwo jesteście w stanie dać tyle serca do tych paczek, przekazać je wielu ludziom, którzy potrzebują tych podarunków – za to serdecznie dziękuję. Pamiętać trzeba o jednym: dobro wraca – ocenił wiceburmistrz Gustaw Korta zwracając się do przedstawiciela firmy Cober.

Spółka deweloperska, która buduje w Bochni os. Panorama, podobnie jak w zeszłym roku sfinansowała skompletowanie aż 150 świątecznych paczek z produktami spożywczymi. Trafią one do potrzebujących, które wskazał Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bochni: to 91 rodzin oraz 59 osób samotnych.

– To są rzeczy, które przydadzą się do przygotowania świąt, umilą te święta, i dla dorosłych i dla dzieci – mówił Norbert Paprota, dyrektor MOPS. Wszystko dookoła nas szalenie drożeje, a dla osób, którym żyje się gorzej – drożeje jeszcze szybciej. Ich coraz szybciej, na coraz mniej stać. To będzie wyzwanie nie tylko dla polityki społecznej miasta, ale w ogóle wyzwanie dla nas wszystkich. Tym bardziej dziękuję – podkreślił.

Świąteczna inicjatywa nie jest jedyną realizowaną przez firmę Cober – spółka chętnie wspiera rozmaite dobroczynne akcje. Ufundowanie paczek dla podopiecznych MOPS było jej pomysłem, w tym roku zrealizowanym po raz drugi.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia