Orkiestra Baczków – finaliści programu „Mam talent” w Brzesku

-

27 grudnia w Brzesku odbędzie się koncert Orkiestry Baczków. Finaliści „Mam Talent” wystąpią z koncertem patriotycznym z okazji 103 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

W listopadzie Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę ustanawiającą nowe święto państwowe – Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego, przypadający właśnie 27 grudnia. Koncert patriotyczny odbędzie się o godzinie 19:00 w sali Regionalnego Centrum Kulturalno Bibliotecznego. Oprócz utworów patriotycznych nie zabraknie również akcentów świątecznych w postaci polskich kolęd.

Z uwagi na sytuację pandemiczną ilość miejsc jest ograniczona. Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny, jednak organizatorzy zachęcają do przyłączenia się do akcji na rzecz wsparcia mieszkańca Brzeska Marcina Sumary – szczegóły zbiórki TUTAJ.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem sprawują: Łukasz Kmita – Wojewoda Małopolski, Stanisław Bukowiec – poseł na Sejm RP, Marta Malec-Lech – Członek Zarządu Województwa Małopolskiego oraz Tomasz Jan Latocha – Burmistrz Brzeska.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

sierpień, 2022

X