🔸 PRACA w AiFO: Technik serwisu HVAC

Firma AiFO HVACR engieneering jest czołową polską firmą działającą w branży instalacji sanitarnych. Od 15 lat realizujemy ambitne projekty, związane z montażem instalacji sanitarnych w obiektach przemysłowych.

Obecnie szukamy osoby, która dołączy do nas na stanowisku:

TECHNIK SERWISU HVAC

Miejsce pracy: Kraków

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • wsparcie techniczne klienta w zakresie serwisu urządzeń HVAC- praca stacjonarna,
  • obsługa telefoniczna zgłoszeń serwisowych,
  • pomoc w diagnozowaniu awarii oraz ich usuwanie,
  • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
  • dobór części zamiennych,
  • przeprowadzanie szkoleń serwisowych dla klientów,
  • wsparcie techniczne działu sprzedaży.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • doświadczenie w zakresie napraw urządzeń klimatyzacji oraz wentylacji,
  • znajomość zagadnień z zakresu chłodnictwa, elektroniki, mechaniki i automatyki,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV,
  • mile widziane uprawnienia F-gaz

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę
  • samochód służbowy
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia, pakiet socjalny
  • rozwój zawodowy, szkolenia
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • dofinansowanie do ubezpieczenia
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

Aplikuj: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Technik-Serwisu-HVAC/4817-2870-25-450-3649.html

Mail do kontaktu dla kandydatów: [email protected]

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

styczeń, 2022

X