­čöŞ PRACA w AiFO: Kierownik rob├│t, instalacje elektryczne

Firma AiFO HVACR engieneering jest czo┼éow─ů polsk─ů firm─ů dzia┼éaj─ůc─ů w bran┼╝y instalacji sanitarnych. Od 15 lat realizujemy ambitne projekty, zwi─ůzane z monta┼╝em instalacji sanitarnych w obiektach przemys┼éowych.

Obecnie szukamy osoby, kt├│ra do┼é─ůczy do nas na stanowisku:

KIEROWNIK ROBÓT, INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Miejsce pracy: Krak├│w, Warszawa

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • nadzorowanie prac zwi─ůzanych z monta┼╝em instalacji elektrycznych wewn─Ötrznych na placu budowy
  • koordynacja prac ekip monterskich na budowie, tworzenie harmonogram├│w i rozlicze┼ä
  • specyfikowanie i zamawianie towaru potrzebnego do wykonania zlecenia
  • kontrola koszt├│w oraz jako┼Ťci wykonywanych prac
  • sporz─ůdzanie dokumentacji powykonawczej

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • co najmniej 2-letnie do┼Ťwiadczenie zawodowe
  • wykszta┼écenie wy┼╝sze techniczne, min. in┼╝ynier
  • mile widziane posiadanie uprawnie┼ä do kierowania robotami budowlanymi
  • umiej─Ötno┼Ť─ç kierowania zespo┼éami pracowniczymi
  • znajomo┼Ť─ç bran┼╝y w zakresie instalacji elektrycznych
  • znajomo┼Ť─ç obs┼éugi MS Office, AutoCAD
  • dobre umiej─Ötno┼Ťci organizacyjne, samodzielno┼Ť─ç, zorientowanie na rozw├│j
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjno┼Ť─ç

CO OFERUJEMY?

  • umow─Ö o prac─Ö
  • samoch├│d s┼éu┼╝bowy
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia, pakiet socjalny
  • rozw├│j zawodowy, szkolenia
  • prac─Ö na najnowocze┼Ťniejszym oprogramowaniu do zarz─ůdzana projektami budowlanymi
  • stabilne zatrudnienie w rozwijaj─ůcej si─Ö firmie
  • du┼╝─ů samodzielno┼Ť─ç w prowadzonych dzia┼éaniach

Aplikuj: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Kierownik-Robot-Instalacje-Elektryczne/4855-2908-25-a29-3649.html

Najnowsze

X