­čöŞ PRACA w PROFITECT: Koordynator prac serwisu, in┼╝ynier projektu

Firma Profitect Sp. z o.o. z siedzib─ů w Bochni na ul. Partyzant├│w 23 zajmuj─ůca si─Ö projektowaniem, monta┼╝em i serwisem instalacji klimatyzacji, wentylacji mechanicznej i ch┼éodnictwa przemys┼éowego, w zwi─ůzku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydat├│w na stanowisko:

KOORDYNATOR PRAC SERWISU

Opis stanowiska:

  • Nadz├│r i koordynacja prac serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. (tworzenie harmonogramu prac serwisowych, obs┼éuga klienta w zakresie dokonywania przegl─ůd├│w okresowych, wsparcie techniczne klienta itp.)
  • Zawieranie i obs┼éuga um├│w serwisowych
  • Zamawianie materia┼éu dla potrzeb serwisu
  • Obs┼éuga zg┼éosze┼ä serwisowych (telefoniczna, e-mailowa)
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç diagnozowania awarii oraz umiej─Ötno┼Ť─ç reagowania na zaistnia┼ée sytuacje
  • Koordynacja prac serwisowych z dostawcami urz─ůdze┼ä
  • Dob├│r cz─Ö┼Ťci zamiennych

Wymagania:

  • Wykszta┼écenie ┼Ťrednie lub wy┼╝sze techniczne (specjalno┼Ť─ç: instalacje sanitarne, klimatyzacja , wentylacja, lub ch┼éodnictwo)
  • Do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y (minimum 6 miesi─Öcy)
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç podejmowania decyzji
  • Znajomo┼Ť─ç oprogramowania AutoCAD, znajomo┼Ť─ç obs┼éugi MS Office
  • Znajomo┼Ť─ç czytania projekt├│w technicznych bran┼╝ sanitarnych i elektrycznych
  • Znajomo┼Ť─ç zagadnie┼ä z zakresu wy┼╝ej wymienionych bran┼╝
  • Prawo jazdy kat. B
  • Ch─Öci do pracy

Oferujemy:

  • Praca stacjonarna w Bochni
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uzale┼╝nione od efektywnej pracy
  • Praca w m┼éodym zespole pracownik├│w firmy Profitect Sp. z o.o. uzupe┼énionym o do┼Ťwiadczonych In┼╝ynier├│w z wieloletnim do┼Ťwiadczeniem w bran┼╝y
  • Cykl szkole┼ä i kurs├│w bran┼╝owych w zakresie bran┼╝y klimatyzacji, wentylacji mechanicznej i ch┼éodnictwa
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju i zdobywania wiedzy i nowych do┼Ťwiadcze┼ä w zakresie instalacji przemys┼éowych
  • Samoch├│d s┼éu┼╝bowy

IN┼╗YNIER PROJEKTU

  • Nadz├│r i koordynacja prowadzonych inwestycji w obiektach przemys┼éowych i komercyjnych
  • Nawi─ůzywanie i utrzymywanie kontakt├│w handlowych z klientami
  • Kosztorysowanie, zamawianie materia┼éu dla potrzeb instalacji wentylacji mechanicznej, ch┼éodnictwa przemys┼éowego i klimatyzacji

Wymagania:

  • Znajomo┼Ť─ç czytania projekt├│w wy┼╝ej wymienionych bran┼╝
  • Ch─Öci do pracy i ch─Ö─ç rozwoju osobistego.

Oferujemy:

  • Praca w obr─Öbie miejsca zamieszkania, z ewentualnymi wyjazdami delegacji (1-2 dni)
  • Praca w m┼éodym zespole pracownik├│w firmy Profitect Sp. z o.o. uzupe┼énionym o do┼Ťwiadczonych In┼╝ynier├│w z wieloletnim do┼Ťwiadczeniem w bran┼╝y przemys┼éowej

CV z dopiskiem „Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw─ů z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)” prosz─Ö wys┼éa─ç mailowo na adres [email protected] lub prosz─Ö z┼éo┼╝y─ç osobi┼Ťcie w siedzibie firmy w Bochnia ul. Partyzant├│w 23 w godzinach 7ÔÇô15 pon-pt Tel. 602-669-046.

Administratorem danych jest PROFITECT Sp. z o.o., Bochnia 32 ÔÇô 700, ul. Partyzant├│w 23. Dane zbierane s─ů dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyra┼╝enia przez Pani─ů/Pana wyra┼║nej i dobrowolnej zgody tak┼╝e dla potrzeb przysz┼éych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost─Öpu do tre┼Ťci swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych osobowych w zakresie okre┼Ťlonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz akt├│w wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Wi─Öcej ofert pracy znajdziesz TUTAJ.

Najnowsze

X