Basen w Bochni: Nocny Maraton Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

-

Kryta Pływalnia w Bochni poinformowała, że w związku z bocheńskimi obchodami Tygodnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w roku 2022 połączy organizowany przez siebie nocny maraton pływacki z tą imprezą. Celem tegorocznego wydarzenia będzie przepłynięcie dystansu jaki dzieli Bochnię i stolicę Węgier – Budapeszt – czyli 400 km. – A jeżeli zbierzemy wystarczającą ilość zawodników to naszym celem będzie przepłynięcie trasy tam i z powrotem, czyli łącznego dystansu 800 km – przekazano w komunikacie.

Impreza odbędzie się 19/20 marca 2022 roku. W maratonie mogą wystartować wszystkie osoby zgłoszone do VII Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego „Otyliada 2020”, niezależnie od zadeklarowanego dystansu, pod warunkiem potwierdzenia swojego uczestnictwa do dnia 28 lutego do godziny 15.00. Potwierdzenia startu w Maratonie należy kierować na adres e-mail: [email protected]

Pozostałe osoby zainteresowane startem w Nocnym Maratonie Przyjaźni Polsko – Węgierskiej proszone są o kontakt na adres e-mail [email protected] Zapisy do Maratonu będą trwały od 1 do 19 marca 2022r., przy czym opłatę startową w wysokości 20 zł od osoby, należy wpłacić w dniu startu w godz. od 6.30 do 21.30.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023