R e k l a m a

Gmina Bochnia. Ukradli maszyny rolnikowi i sprzedali je na złom

-

Bocheńscy kryminalni ustalili i zatrzymali trzech sprawców kradzieży. Mężczyźni w wieku 28, 29 i 41 lat z prywatnej posesji ukradli licznego rodzaju maszyny i części rolnicze, których wartość została oszacowana na 8500 złotych. Wszyscy przyznali się do winy i usłyszeli zarzuty.

Do przestępstwa doszło w lutym. Z prywatnego gospodarstwa domowego znajdującego się w gminie Bochnia nieznani sprawcy dokonali kradzieży dużej ilości sprzętu. Na listę rzeczy, które zostały skradzione wliczają się głównie maszyny i części rolnicze, takie jak dmuchawa do zboża, silnik i akumulatory maszyn rolniczych.

Kiedy właściciel posesji zauważył braki w sprzęcie zgłosił sprawę na policję. Wartość skradzionego sprzętu oszacowano na 8500 złotych. Na miejscu zabezpieczono ślady, a dalszym wyjaśnieniem sprawy zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

Funkcjonariusze w toku dochodzenia ustalili tożsamość trzech mężczyzn odpowiedzialnych za kradzież. To mieszkańcy gminy Bochnia w wieku 28, 29 i 41 lat. Cała trójka została zatrzymana dzień po dokonaniu przestępstwa.

Mężczyźni przyznali się do winy i usłyszeli zarzut kradzieży. Podejrzani wyjaśnili, że skradzione przedmioty sprzedali  w lokalnych skupach złomu.  

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia