R e k l a m a

Planty w Bochni. Ogłoszono przetarg na wynajem dawnej Kuźni i Lodowni

-

Bocheński magistrat ogłosił wreszcie przetarg na najem pomieszczeń w odremontowanych budynkach dawnej Kuźni i Lodowni na Plantach Salinarnych.

Pomieszczenia są gotowe od początku roku, a w lutym rada miasta podjęła uchwałę pozwalającą burmistrzowi wynająć te lokalizacje nawet na 10 lat (bez zgody rady można najwyżej na 3 lata). W miniony czwartek o tę sprawę dopytywał burmistrza radny Jerzy Lysy.

Stefan Kolawiński odparł wówczas: – Trwa procedura przetargowa zmierzająca do wyłonienia osoby, która będzie dzierżawcą tego obiektu.

W rzeczywistości procedura ruszyła dopiero dzień później. Przetarg ogłoszono w piątek, 1 kwietnia, w BIP stosowny dokument pojawił się wczoraj (4 kwietnia, o godz. 13:14). Oferty można składać do 21 kwietnia.

Lodownia

To ten mniejszy budynek, zlokalizowany bliżej ulicy Orackiej. Powierzchnia użytkowa wynosi 30,70 m2. Lokal wyposażony jest w instalację gazową, elektryczną, wod.-kan., ogrzewanie gazowe.

W lokalu możliwe jest prowadzenie sklepiku z pamiątkami/produktami lokalnymi, w którym sprzedawane będą wyroby lokalnych artystów, projektantów, rękodzielników i rzemieślników (działających na terenie powiatu bocheńskiego).

Cena wywoławcza netto czynszu najmu wynosi 30,00 zł/m2/m-c + VAT (1132 zł brutto).

Okres najmu lokalu od 01 maja 2022 r. do 30 kwietnia 2032 r.

Kuźnia

Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 145,80 m2. Lokal wyposażony jest w instalację gazową, elektryczną, wod.-kan., ogrzewanie gazowe. W lokalu dopuszcza się prowadzenie działalności ograniczonej do gastronomii.

Cena wywoławcza netto czynszu najmu wynosi 25,00 zł/m2/m-c + VAT (4483 zł brutto).

Okres najmu lokalu od 01 maja 2022 r. do 30 kwietnia 2032 r.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia