Dzieci z Domu Dziecka nagrały teledysk motywujący do pomocy uchodźcom z Ukrainy

-

Dzieci z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych typu socjalizacyjnego „Perspektywa” oraz „Azymut” w Bochni, bardzo chciały pomóc uchodźcom z Ukrainy. To właśnie z potrzeby serca powstał utwór, który ma motywować ludzi oraz dzieci z podobnych placówek do pomagania bardziej potrzebującym.

Tekst piosenki pt. ,,POMAGAM” napisał Piotr Włodarczyk – wychowawca POW Perspektywa, który zajął się również realizacją teledysku we współpracy organizacyjnej z Joanną Skimina – wychowawcą obu placówek.

W klipie występują dzieci z obu placówek, które wyraziły dobrowolną chęć wzięcia udziału w nagraniu. Za część wokalną odpowiada wychowanek POW Perspektywa – Kamil Skoczek.

Sfinansowanie rekwizytów które użyto w nagraniu klipu, było możliwe dzięki nagrodzie finansowej jaką wychowankowie POW Perspektywa otrzymali w konkursie „Energia z uśmiechu dziecka” organizowanym przez Fundację Tauron. Z otrzymanej puli środków wychowankowie postanowili przeznaczyć kwotę 1000 zł na pomoc dzieciom z Ukrainy.

Ponadto dzieci z obu placówek „Perspektywa” i „Azymut” postanowiły podzielić się z rówieśnikami z Ukrainy swoim kieszonkowym oraz słodyczami, które otrzymują od momentu rozpoczęcia wojny na Ukrainie.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

maj, 2023