Bochnia. Sprzątanie płyty rynku i pokaz możliwości maszyn czyszczących

-

Tuż przed Wielkanocną firma Kärcher Center Krawczyk zorganizowała dla pracowników Urzędu Miasta pokaz nowych maszyn komunalnych Kärcher wraz z prezentacją ich możliwości. Miejscem testu urządzeń była płyta bocheńskiego rynku.

W pokazie brały udział dwie maszyny. Pierwsza z nich to uniwersalna MIC 35, która jest idealnym rozwiązaniem do nowoczesnych miast – w ciepłe miesiące służy jako zamiatarka chodnikowa, automat szorujący przestrzenie reprezentacyjne a nawet kosiarka, natomiast zimą sprawnie odśnieża i posypuje chodniki. Druga to zamiatarka komunalna MC 50, która sprawdza się idealnie do czyszczenia na mokro oraz utrzymywania terenów zielonych.

Sprzęt Kärcher został przetestowany na płycie rynku w Bochni, miejscu szczególnie ważnym zarówno dla władz miasta a w szczególności mieszkańców.

– Pokaz ten stanowi dla nas rozpoczęcie rozmów na temat potrzeb miasta z zakresu szeroko pojętych urządzeń czyszczących. Jako autoryzowany salon Kärcher posiadamy dostęp do szerokiej wiedzy ekspertów marki. Wiedza ta pozwala nam na dobranie rozwiązań, które nie tylko będą efektywne, ale też ekonomiczne i bezpieczne dla środowiska – mówi Piotr Skałka, kierownik salonu Kärcher Center Krawczyk.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2022