R e k l a m a

Sara James wystąpi na Dniu Dziecka w Gminie Bochnia – WIDEO, PROGRAM

-

Po przerwie związanej z pandemią, Gmina Bochnia wraca z plenerowymi koncertami na Dzień Dziecka organizowanymi w Majkowicach. Ostatnim razem, trzy lata temu, organizatorzy mieli nosa i zaprosili wschodzącą gwiazdę Roksanę Węgiel, której kariera chwilę potem dynamicznie się rozwinęła. Tym razem wystąpi inna utalentowana 14-latka i to mająca już na koncie międzynarodowy sukces. Patronat nad wydarzeniem sprawuje Bochnianin.pl.

Sara James, bo o niej mowa, to zwyciężczyni IV edycji The Voice Kids z jesieni zeszłego roku. Kilka tygodni później, w grudniu 2021, nastolatka obdarzona świetnym głosem oraz urodą będącą darem od polskiej mamy i taty-Nigeryjczyka, reprezentowała nasz kraj na 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, gdzie z wpadającym w ucho utworem „Somebody” zajęła 2. miejsce. Jest bardzo prawdopodobne, że tę piosenkę znacie ze stacji radiowych. Na YouTube ma ona już 6,7 mln wyświetleń.

Nieco wcześniej, w sierpniu 2021 roku, Sara James zaśpiewała w duecie z Kubą Szmajkowskim piosenkę do młodzieżowego filmu fabularnego „Czarny Młyn” (reż. Mariusz Palej):

W tym roku Sara nie próżnuje – choć pracę artystyczną musi łączyć z przygotowaniami do egzaminu ósmoklasisty. W marcu do serwisu YouTube trafił bardzo dobrze przyjęty kawałek „Nie jest za późno”, a przed tygodniem kolejny – „Na sam szczyt”.

Z kolei zaledwie wczoraj premierę miał klip „Magia jest w nas” – to nowa polska wersja przeboju Robin Beck z lat 80-tych „The Very First Time” wykorzystywanego w kampaniach reklamowych koncernu Coca-Cola (wcześniejsze polskie wersje to „Chcę zatrzymać ten czas” Kasi Kowalskiej oraz „Smak Radości” od Margaret). Wersja zaśpiewana przez Sarę James oczywiście również powstała we współpracy z marką Coca-Cola, z okazji 50-tej rocznicy jej obecności w Polsce.

Koncert w Majkowicach odbędzie się 12 czerwca.


Zobacz też:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc