R e k l a m a

Jarosław Gowin w Bochni. Spotkał się ze starostą i zarządem powiatu

-

Politycy partii Porozumienie – jej lider Jarosław Gowin oraz sekretarz generalny i poseł ziemi bocheńskiej Stanisław Bukowiec – spotkali się w Bochni ze starostą Adamem Kortą i zarządem powiatu.

W spotkaniu oprócz starosty i członków zarządu (Ryszard Drożdżak, Jerzy Błoniarz, Rafał Rudka i Marek Rudnik) wzięła również udział przewodnicząca Rady Powiatu Bernadetta Gąsiorek.

– Rozmawialiśmy o samorządzie i Powiecie Bocheńskim – relacjonuje w mediach społecznościowych poseł Stanisław Bukowiec. – Władze przedstawiły plany i zamierzenia na najbliższy czas. Spotkanie było okazją do wsłuchania się problemy, z jakimi muszą teraz zmagać się samorządy w kontekście napływu uchodźców, zmian w podatkach, czy zmian w spłatach kredytów. Zmniejszające się udziały w podatkach powodują stratę w budżetach samorządów, co skutkuje brakiem środków na bieżące funkcjonowanie gmin i powiatów oraz wkład własny do inwestycji lokalnych – wylicza parlamentarzysta.

W minionym tygodniu politycy Porozumienia spotykali się także z lokalnymi przedsiębiorcami – byli m.in. w firmie Air-Tech-Bud w Bochni.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc