R e k l a m a

Biblioteka zaprasza na e-konkurs „Literackie podróże – małe i duże”

-

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni – Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w e-konkursie pod tytułem „Literackie podróże – małe i duże”, organizowanym w ramach realizacji projektu „Magia z czytania, siła z podróżowania”.

Zadaniem uczestników konkursu będzie udzielenie odpowiedzi na 5 zestawów pytań, umieszczanych codziennie, na stronie internetowej i Facebooku Biblioteki. Każdy zestaw będzie zawierał po dwa pytania na temat wybranych książek, których motywem przewodnim są podróże.

Biorący udział w konkursie będą musieli wykazać się obszerną wiedzą na dany temat i umiejętnością wyszukiwania potrzebnych im informacji. Celem konkursu jest rozwijanie pasji i zainteresowań literackich wśród czytelników, uświadomienie wartości czytania oraz zachęcenie, jeszcze nieczytających do korzystania ze zbiorów Biblioteki, do sięgnięcia po różnorodne i fascynujące książki podróżnicze.

Konkurs rozpoczął się 6 czerwca i będzie trwał do 10 czerwca. Warunkiem udziału w konkursie będzie udzielenie prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania, które należy zapisać na karcie odpowiedzi i dostarczyć do 15 czerwca drogą e-mailową na adres: [email protected] lub osobiście.

Osoby, które udzielą prawidłowych odpowiedzi wezmą udział w losowaniu nagród. Losowanie nagród odbędzie się 19 czerwca podczas Pikniku Literackiego w Tężni Solankowej.

Organizatorzy proszą o uważne śledzenie strony internetowej Biblioteki (www.biblioteka-bochnia.pl) oraz Facebooka.

Szczegóły dotyczące konkursu można odnaleźć w regulaminie na stronie internetowej Biblioteki (link TUTAJ).

Projekt „Magia z czytania, siła z podróżowania” dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia