R e k l a m a

Bochnia. List Burmistrza Miasta na zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

-

„To już kolejny rok, gdzie musieliśmy się zmierzyć z pandemią i prowadzeniem przez długi czas zdalnej edukacji. (…) Ten bardzo trudny sprawdzian został zdany z oceną celującą” – napisał w liście do szkolnych społeczności burmistrz Bochni Stefan Kolawiński.

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół,
Nauczyciele, Pedagodzy,
Pracownicy Oświaty,
Drodzy Uczniowie,
Szanowni Rodzice

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022, dziękuję Państwu za Waszą pracę edukacyjną i wychowawczą. To już kolejny rok, gdzie musieliśmy się zmierzyć z pandemią i prowadzeniem przez długi czas zdalnej edukacji. Ten dodatkowy wysiłek, pomimo braku bezpośredniego kontaktu z uczniem, pozwolił na utrzymanie wysokiego poziomu nauczania. Sądzę, że dziękując Wam za to w swoim imieniu, mogę także podziękować w imieniu rodziców i samych uczniów.

Dziękuję za zaangażowanie i pomysłowość Grona Pedagogicznego, które sprostało wszystkim wyzwaniom. Ten bardzo trudny sprawdzian został zdany z oceną celującą i mam nadzieję, że najgorsze już za nami. Nawet jeżeli wystąpią kolejne obostrzenia i w dalszym ciągu nie będzie możliwości prowadzenia normalnej edukacji wiemy, że i uczniowie, i nauczyciele potrafią pokonać te trudności osiągając świetne wyniki nauczania.

Drodzy Rodzice, bardzo dziękuję za Wasze poświęcenie i zaangażowanie oraz wsparcie Waszych dzieci. Za otoczenie ich szczególną opieką często kosztem wielu wyrzeczeń. Ta Wasza praca, połączona z miłością i poświęceniem jest po prostu niezastąpiona. Dziękuje za to Państwu bardzo serdecznie.

Kochani Uczniowie, za Wami trudny czas, przed Wami wakacyjny wypoczynek. Teraz już możecie wyjechać i w góry, i nad morze. Trzeba wykorzystać ten czas zasłużonego odpoczynku. Korzystajcie ze słońca, pogody i pięknej przyrody. Zwiedzajcie ciekawe miejsca tak, abyście napełnieni nową energią stanęli na starcie nowego roku szkolnego, w którym czekać Was będą same sukcesy.

Jeszcze raz dziękuję za wszystko – Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom Administracyjnym i Uczniom – za rzetelność, sumienną, solidną i wytrwałą pracę. Jeszcze raz życzę dobrego wypoczynku, wielu pozytywnych wrażeń i samych rewelacyjnych wspomnień.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia