R e k l a m a

Tomasz Całka wiceprezesem TARR w Tarnowie

-

Zmiana władz w Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Tarnowie. Od 1 maja szefuje jej Sławomir Pater (startował w wyborach na burmistrza Brzeska z ramienia PiS), a wiceprezesem zarządu spółki został Tomasz Całka – były wicestarosta bocheński (Solidarna Polska).

– Panowie na razie zapoznają się z nowymi obowiązkami, poznają załogę, a także sytuację w spółce. 3 czerwca na posiedzeniu rady nadzorczej TARR zaproponują swój szczegółowy podział obowiązków – poinformowała „Gazeta Krakowska” w swoim internetowym wydaniu.

Tomasz Całka był wicestarostą bocheńskim w latach 2006-2014. Potem przeszedł do urzędu Gminy Bochnia, gdzie kieruje (jeszcze do końca maja) wydziałem budownictwa.

TARR S.A. jest wyspecjalizowaną instytucją rozwoju regionalnego, która działa we współpracy z władzami państwowymi i lokalnymi oraz instytucjami, organizacjami i podmiotami gospodarczymi, a także instytucjami oraz placówkami naukowymi i kulturalnymi.

TARR S.A. została utworzona w 1995 roku i od tego momentu zajmuje się realizacją przedsięwzięć stymulujących rozwój społeczny i gospodarczy regionu tarnowskiego, wspomaganiem procesów restrukturyzacyjnych i prywatyzacyjnych sektora publicznego, wpieraniem przedsięwzięć związanych z ekologią i ochroną środowiska naturalnego, jak również realizacją przedsięwzięć służących tworzeniu nowych miejsc pracy, konsolidacji lokalnych środowisk gospodarczych oraz pozyskiwaniem środków krajowych i zagranicznych na realizację regionalnych przedsięwzięć gospodarczych i ekologicznych.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia