Niepołomice. Wandal sfilmowany przez monitoring – WIDEO

-

Na nagraniu z kamer miejskiego monitoringu wyraźnie widać sprawcę zniszczenia kosza na śmieci na Niepołomickich Błoniach. Jeśli zgłosi się do poniedziałku i naprawi szkodę, uniknie konsekwencji prawnych…

Oddane do użytku miesiąc temu i doskonale przyjęte przez mieszkańców i turystów Niepołomickie Błonia to oczko w głowie lokalnych władz, dlatego nie dziwi, że chcą od początku wyraźnie postawić tamę nawet drobnym przypadkom wandalizmu. – Jak widać nasz monitoring działa całkiem dobrze! – stwierdza burmistrz Roman Ptak.

Publikując nagranie pokazujące jakim materiałem dowodowym dysponują służby, burmistrz poinformował:

– Udostępniam nagranie z kamery monitoringu, na którym widać sprawcę dewastacji kosza na Niepołomickich Błoniach. Przed publikacją zamazaliśmy twarz, bo takie są wymagania prawne. Dysponujemy jednak dokładnym wizerunkiem sprawcy. Jeśli do poniedziałku 11 lipca zgłosi się do Pełnomocnika Burmistrza ds. Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego pod nr. telefonu 12 2509452 lub do sekretariatu 12 2509434 i naprawi szkodę odstąpimy od ścigania. W przeciwnym razie sprawa zostanie przekazana uprawnionym organom.

Zobacz też: Niepołomice pilnują Błoń. Teren objęty całodobowym monitoringiem z 40 kamer

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

wrzesień, 2023