馃敻 PRACA w MAWI: Ksi臋gowa

MAWI Sp贸艂ka Jawna – jeste艣my wieloletnim, uznanym w Polsce i za granic膮 producentem urz膮dze艅 ch艂odniczych i gastronomicznych. Urz膮dzenia produkowane s膮 od 1989 roku s膮 wykonywane z materia艂贸w wysokiej jako艣ci, wg nowoczesnych technologii co wp艂ywa na ich niezawodn膮, bezpieczn膮 i d艂ugotrwa艂膮 prac臋. Wyroby Firmy s膮 eksportowane do Niemiec, Francji, Szwecji, Egiptu, Kanady oraz kraj贸w Europy 艢rodkowej i Wschodniej. Firma posiada certyfikat bezpiecze艅stwa B oraz certyfikaty mi臋dzynarodowe: System Zapewnienia Jako艣ci ISO 9001 CE,

KSI臉GOWA

Miejsce pracy: Rzezawa (pow. boche艅ski)
Region: ma艂opolskie

Opis Stanowiska:

  • udzia艂 w sporz膮dzaniu sprawozda艅 finansowych
  • dekretowanie i ksi臋gowanie dokument贸w
  • ksi臋gowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozlicze艅 mi臋dzyokresowych koszt贸w itp.
  • prowadzenie ewidencji ksi臋gowych i uzgadnianie ich z kontami ksi臋gi g艂贸wnej
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozda艅 i raport贸w na potrzeby wewn臋trzne oraz dla instytucji zewn臋trznych
  • wsp贸艂praca z instytucjami zewn臋trznymi US, ZUS, GUS, NBP
  • przygotowywanie przelew贸w bankowych i ksi臋gowanie wyci膮g贸w bankowych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Wymagania:

  • Kilkuletnie do艣wiadczenie na stanowisku pracy w pe艂nej ksi臋gowo艣ci – mile widziane
  • Znajomo艣膰 programu Comarch ERP Optima 鈥 mile widziana
  • Zaanga偶owanie oraz dok艂adno艣膰, umiej臋tno艣膰 prowadzenia analiz, interpretacji i wnioskowania
  • Wysoko rozwini臋te umiej臋tno艣ci komunikacyjne
  • Samodzielno艣膰 i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umow臋 o prac臋 w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilizacja zawodowa
  • Przyjazn膮 atmosfer臋 w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesy艂anie CV adres [email protected]
lub kontakt telefoniczny +48 14 6116106-07-08 wew 19.

Informujemy, 偶e skontaktujemy si臋 z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie na CV klauzuli: Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji prowadzonego przez firm臋 MAWI SP. J Rzezawa oraz na potrzeby przysz艂ych rekrutacji.

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a w zw. z art. 7 ust. 1 rozporz膮dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os贸b fizycznych w zwi膮zku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep艂ywu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (og贸lne rozporz膮dzenie o ochronie danych) – dalej RODO, o艣wiadczam, i偶 wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie przez MAWI SP.J Rzezawa z/s w  moich  danych osobowych  zawartych CV i li艣cie motywacyjnym dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji.Powy偶sza zgoda zosta艂a wyra偶ona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Wi臋cej ofert pracy znajdziesz TUTAJ.

Najnowsze materia艂y Partner贸w

X