67-letni poszukiwany wpadł przez przypadek. Zatrzymał go policjant po służbie

-

Funkcjonariusz bocheńskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego mężczyznę. 67-latek z gminy Drwinia był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bochni do zaległej odsiadki.

8 września ok. godziny 10:00 policjant z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni, korzystał z dnia wolnego. Będąc w rejonie punktu pocztowego zlokalizowanego w miejscowości Dziewin, funkcjonariusz zauważył mężczyznę, który według jego wiedzy był poszukiwany w celu doprowadzenia do Zakładu Karnego.

Policjant natychmiast zainterweniował, przedstawiając się i weryfikując dane mężczyzny. Następnie funkcjonariusz skontaktował się z bocheńskim oficerem dyżurnym, a ten skierował na miejsce policyjny patrol.

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych potwierdziło się, że zatrzymany mężczyzna, 67-letni mieszkaniec gminy Drwinia, poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Bochni. Zgodnie z dyspozycją, po wykonanych czynnościach, mężczyzna został przewieziony do Zakładu Karnego w Nowym Wiśniczu do odbycia zaległej kary aresztu za wykroczenie. 

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

wrzesień, 2022

X