W Trzcianie otwarto wypożyczalnię rowerów elektrycznych

-

We wtorek (13 września) odbyło się uroczyste poświęcenie i oddanie do użytkowania wypożyczalni rowerów elektrycznych w Trzcianie. – Elektryczne rowery z pewnością docenią miłośnicy turystyki górskiej oraz dyscyplin zjazdowych – cieszą się w gminie. Projekt o wartości 150 tys. zł został zrealizowany wspólnie Lokalną Grupą Działania.

Na miłośników turystyki rowerowej czeka w pełni wyposażonych czternaście rowerów elektrycznych. Wypożyczenie roweru odbywa się na podstawie umowy wypożyczenia.

Osoby chcące wypożyczyć rower winny spełnić następujące warunki:

  • mieć ukończone 18 lat (osoby poniżej 18 roku życia mogą wypożyczyć rower wyłącznie w obecności osoby pełnoletniej, która bierze pełna odpowiedzialność za wypożyczenie roweru)
  • przedstawić aktualny dokument tożsamości
  • wpłacić 100 złotych kaucji, która po oddaniu roweru będzie zwrócona.

W uroczystości otwarcia wypożyczalni udział wzięli zaproszeni goście: Wiesław Krajewski Poseł na Sejm RP, Piotr Dziurdzia Radny Województwa Małopolskiego, Renata Paruch Przewodnicząca Rady Gminy, Tadeusz Cempura Radny Gminy Trzciana , Patryk Paszkot Przedstawiciel Lokalnej Grupy Działania oraz pracownicy Urzędu Gminy. Poświęcenia dokonał ks. Proboszcz Jacek Daniel.

Wypożyczalnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00 w okresie od 13.09. do 31.12.2022 roku.

Z wypożyczalnią można skontaktować się pod nr tel. 14 648-44-31 /za pośrednictwem Urzędu Stanu Cywilnego/ lub pod nr tel. 14 648-44-20 /za pośrednictwem sekretariatu Urzędu Gminy w Trzcianie/.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

kwiecień, 2023