R e k l a m a

▪ Kondolencje od działaczy PSL z powiatu bocheńskiego

Fot. Pixabay.com

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi śp. Ludwika Węgrzyna – wieloletniego działacza społecznego, członka władz krajowych, wojewódzkich i powiatowych Polskiego Stronnictwa Ludowego. Człowieka bezgranicznie oddanego samorządowi i społeczności mieszkańców. Długoletniego Wójta Gminy Bochnia, Prezesa Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie, Starosty Bocheńskiego trzech kadencji, prezesa Związku Powiatów Polskich dwóch kadencji, strażaka – ochotnika, wieloletniego prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP, ale przede wszystkim naszego Przyjaciela, Nauczyciela i dobrego Człowieka. Kogoś kto służył na co dzień dobrą radą i pomocną dłonią.

Żegnamy wielką Postać, którą cechował silny charakter wyrażający się bezkompromisowością i odwagą w podejmowaniu decyzji i realizowaniu ambitnych planów.

Kolega Ludwik Węgrzyn to ikona polskiej samorządności, wybitny społecznik, który całe życie był wierny swojej małej ojczyźnie. Który zawsze na pierwszym miejscu stawiał dobro drugiego człowieka. Takim pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Spoczywaj w pokoju!

Pogrążeni w żałobie łączymy się w żalu z Rodziną i składamy najszczersze kondolencje z  powodu śmierci Męża, Ojca, Dziadka i Przyjaciela.

W imieniu członków Polskiego Stronnictwa Ludowego z powiatu bocheńskiego –  Ryszard Drożdżak. 

grudzień, 2022

Kondolencje