馃敻 PRACA w PULSAR: In偶ynier ds. jako艣ci

Firma PULSAR Sp. j.  wiod膮cy w Europie producent urz膮dze艅 i akcesori贸w do system贸w alarmowych, kontroli dost臋pu oraz telewizji przemys艂owej, w zwi膮zku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydat贸w na stanowisko:

IN呕YNIER DO SPRAW JAKO艢CI

Miejsce pracy: 艁apczyca k. Bochni (woj. Ma艂opolskie)

G艂贸wne zadania

  • Nadz贸r nad systemem zarz膮dzania jako艣ci膮 produkcji

Wymagania

  • Wykszta艂cenie wy偶sze
  • Umiej臋tno艣膰 pracy w zespole
  • Do艣wiadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiej臋tno艣膰 rozwi膮zywania problem贸w jako艣ciowych
  • Znajomo艣膰 narz臋dzi zarz膮dzania jako艣ci膮 produkcji min. FMEA, 5Why, 8D,

ISHIKAWA, PARETO-LORENZA, PDCA, KAIZEN

  • Dobra znajomo艣膰 pakietu MS Office
  • Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego na poziomie min. B2
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Ciekaw膮 prac臋 w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prac臋
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wsparcie zespo艂u we wdro偶eniu systemu zarz膮dzania jako艣ci膮
  • Mo偶liwo艣膰 rozwoju zawodowego
  • Dogodny dojazd z Krakowa (przy A4)

Zainteresowanych prosimy o przesy艂anie CV na poni偶szy adres: [email protected]

Do swojego CV wpisz zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych wed艂ug poni偶szego wzoru:

Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a og贸lnego rozporz膮dzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez PULSAR K.BOGUSZ sp贸艂ka jawna. Jednocze艣nie wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV na potrzeby przysz艂ych proces贸w rekrutacyjnych organizowanych przez PULSAR K.BOGUSZ sp贸艂ka jawna, jednak nie d艂u偶ej ni偶 rok. O艣wiadczam tak偶e, i偶 zosta艂em poinformowany o mo偶liwo艣ci cofni臋cia zgody w ka偶dym czasie oraz potwierdzam, i偶 zapozna艂em / zapozna艂am si臋 z klauzul膮 informacyjn膮.

Wi臋cej ofert pracy znajdziesz TUTAJ.

Najnowsze materia艂y Partner贸w