Nagrody i stypendia burmistrza Bochni – LISTA i ZDJĘCIA

-

W piątek 14 października, w Dzień Edukacji Narodowej, w Szkole Podstawowej nr 2 burmistrz Bochni nagrodził nauczycieli i najlepszych uczniów z bocheńskich placówek oświatowych.

W uroczystości uczestniczyli m.in. Stefan Kolawiński – burmistrz Bochni, Dorota Palej-Maliszczak – dyrektor Miejskiego Zespołu Edukacji w Bochni, Aneta Bieżychudek – wiceprezes bocheńskiego koła Związku Nauczycielstwa Polskiego, dyrektorzy, wicedyrektorzy, nauczyciele szkół podstawowych i przedszkoli w Bochni oraz stypendyści wraz z rodzicami.

Obchody rozpoczął krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 pod okiem nauczycieli Agnieszki Kołacz i Małgorzaty Śliwy. Oprawę muzyczną przedstawienia przygotowała Małgorzata Mrózek, natomiast dekoracje plastyczne stworzyła Dorota Dobranowska.

Podczas uroczystości burmistrz miasta oraz dyrektor MZE wręczyli nagrody dyrektorom, wicedyrektorom oraz nauczycielom miejskich placówek oświatowych w Bochni. Nagrodzeni zostali:

  • Katarzyna Cieśla – Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 1,
  • Zbigniew Solak – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2,
  • Agnieszka Rodzaj – nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 1,
  • Barbara Stokłosa – nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 2,
  • Paulina Swornowska – nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 3,
  • Monika Kaczmarczyk – nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 5,
  • Agnieszka Kaczmarczyk – nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 6,
  • Anita Gicala – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1,
  • Magdalena Hypś – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1,
  • Joanna Kamionka – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1,
  • Marta Gawęda – wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 2,
  • Teresa Zaniewska – pedagog Szkoły Podstawowej nr 2,
  • Dorota Dobranowska – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2,
  • Barbara Serwatka – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 4,
  • Paweł Wojcieszko – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 4,
  • Alicja Golińska – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 5,
  • Małgorzata Widełka – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 5,
  • Jolanta Kukla – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 7,
  • Marta Kukułka – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 7,
  • Alicja Szosta – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 7.

Następnie wręczono stypendia Burmistrza Miasta Bochnia za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne w roku szkolnym 2021/2022. Stypendia otrzymało łącznie 25
uczniów:

  • Oskar Biedroń – Szkoła Podstawowa nr 1; Laureat Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu”,
  • Dominik Brennan – Szkoła Podstawowa nr 1; Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego,
  • Robert Jopek – Szkoła Podstawowa nr 1; Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego,
  • Antoni Kasperski – Szkoła Podstawowa nr 1; powołanie do kadry reprezentacji Polski w tenisie,
  • Maciej Korta – Szkoła Podstawowa nr 1; Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego,
  • Julia Rogowska – Szkoła Podstawowa nr 1; Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego,
  • Anna Węgrzyn – Szkoła Podstawowa nr 1; Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego, Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego, Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego,
  • Natalia Gołdas – Szkoła Podstawowa nr 2; Finalistka Małopolskiego Konkursu Historycznego,
  • Mikołaj Juszczyk – Szkoła Podstawowa nr 2; Finalista Konkursu Tematycznego „A jeśli ktoś nasz polski dom zapali” – 40 rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Represje, opór, życie codzienne, skutki oraz reakcje międzynarodowe,
  • Maksymilian Kłósek – Szkoła Podstawowa nr 2; Finalista Konkursu Tematycznego „A jeśli ktoś nasz polski dom zapali” – 40 rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Represje, opór, życie codzienne, skutki oraz reakcje międzynarodowe,
  • Lena Ochel – Szkoła Podstawowa nr 2; Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego,
  • Karolina Smutek – Szkoła Podstawowa nr 2; Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego,
  • Natalia Styrna – Szkoła Podstawowa nr 2; Finalistka etapu wojewódzkiego XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”,
  • Anna Więcek – Szkoła Podstawowa nr 2; Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego,
  • Wojciech Wójcik -Szkoła Podstawowa nr 2; Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego,
  • Wiktoria Dzieża – Szkoła Podstawowa nr 2; I miejsce w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce 3×3 Dziewcząt,
  • Aleksandra Gołas – Szkoła Podstawowa nr 2; I miejsce w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce 3×3 Dziewcząt,
  • Aleksandra Jacak – Szkoła Podstawowa nr 2; I miejsce w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce 3×3 Dziewcząt,
  • Karolina Jacak – Szkoła Podstawowa nr 2; I miejsce w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce 3×3 Dziewcząt,
  • Kacper Buczak – Szkoła Podstawowa nr 5; Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego,
  • Julia Dąbrowska – Szkoła Podstawowa nr 5; Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego,
  • Jakub Halberda – Szkoła Podstawowa nr 7; Laureat etapu wojewódzkiego XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”, Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego;
  • Stanisław Kądziołka – Szkoła Podstawowa nr 7; Finalista etapu wojewódzkiego XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”,
  • Mateusz Węgrzyn – Szkoła Podstawowa nr 7; Laureat Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu”,
  • Kamil Włodarz – Szkoła Podstawowa nr 7; Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2022