R e k l a m a

Gmina Bochnia. Można już składać wnioski o preferencyjny zakup węgla – FORMULARZ

-

Mieszkańcy Gminy Bochnia mogą od dziś (15 listopada) składać wnioski o zakup węgla dla gospodarstw domowych na zasadach preferencyjnych. Samorząd w oparciu o wcześniejsze zgłoszenia przekazał do wojewody zapotrzebowanie na w sumie 855 ton opału. Na razie jednak jeszcze go nie ma.

Dystrybuowany przez gminę Bochnia węgiel będzie kosztował 2000 zł brutto za tonę. Do zakupu uprawnione są osoby fizyczne, którym przysługuje dodatek węglowy. Gmina zebrała wcześniej orientacyjne zapotrzebowanie wśród mieszkańców. Zgłosiło je 580 osób i na tej podstawie przekazano dane do wojewody, zamawiając: kostka – 416 t, orzech – 318,5 t oraz groszek – 83,5 t.

– Sam wpis na listę chętnych do zakupu węgla, która była utworzona na dzienniku podawczym w urzędzie, nie daje możliwości jego zakupu. Konieczne jest złożenie wniosku podkreślają urzędnicy.

Druk wniosku można pobrać osobiście w siedzibie Urzędu Gminy Bochnia lub tutaj:
wniosek (.pdf)
wniosek (.doc) 

Składanie wniosków może odbywać się osobiście w Urzędzie Gminy Bochnia, ul. Kazimierza Wlk. 26 na Dzienniku Podawczym w godzinach pracy urzędu, tj. poniedziałek 8.00- 16.00, wtorek-piątek 7.30-15.30. Wnioski można składać również elektronicznie za pośrednictwem platformy EPUAP, zaopatrzone podpisem elektronicznym lub podpisane za pośrednictwem profilu zaufanego.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc