R e k l a m a

Futsal Ekstraklasa. W sobotę mecz kolejki odbędzie się w Bochni. Gramy z liderem!

-

Będący rewelacją tegorocznych rozgrywek FOGO Futsal Ekstraklasy beniaminek z Bochni podejmie w sobotę na swoim terenie aktualnego lidera tabeli i aktualnego wicemistrza Polski – Rekord Bielsko-Biała. Faworytem spotkania będą przyjezdni, ale BSF ABJ Powiat Bochnia z pewnością we własnej hali powalczy o jak najlepszy wynik.

Rekord Bielsko-Biała to w ostatnich latach hegemon ekstraklasy. W latach 2017-2021 zespół pięciokrotnie sięgnął po tytuł mistrzowski, w zeszłym sezonie został wicemistrzem (co było niespodzianką). W trwających rozgrywkach na 10 spotkań wygrał 9 – jedyną wpadkę zaliczył w 9. kolejce z Constractem Lubawa.

Najlepszym snajperem Rekordu jest Paweł Budniak, który ma na koncie 11 bramek i goni pierwszego na liście najlepszych strzelców – grającego w barwach Bochni – Minora Cabalcetę.

Zespoły miały okazję spotkać się w zeszłym sezonie w 1/16 Pucharu Polski (BSF występował wtedy jeszcze w 1. lidze). Wtedy na parkiecie w Bochni górą był Rekord Bielsko-Biała, wygrywając wysoko 7:2.

Początek sobotniego spotkania o godz. 17:00. Bilety do kupienia on-line – TUTAJ.

screen futsalekstraklasa.pl

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc