R e k l a m a

Bochnia. Dzieci spędzające Dzień Dziecka w szpitalu otrzymały prezenty zebrane podczas spontanicznej akcji – ZDJĘCIA

-

Inicjatorki przedsięwzięcia – Agata Golonka i Barbara Skowronek – najpierw do przekazywania zabawek zachęcały swoich znajomych. Ponieważ pomysł był chwalony, zorganizowały jeszcze zbiórkę na terenie Galerii Rondo, a nas poprosiły o nagłośnienie akcji. Odzew był wspaniały!

Dzieciaki, które miały pecha spędzać Dzień Dziecka w bocheńskim szpitalu, zostały w sobotę zaskoczone wizytą… Minionków. – Każdy mały pacjent otrzymał drobny poczęstunek, puzzle, książeczki oraz maskotkę do przytulania – relacjonuje pani Agata. – Na koniec odbyła się również mini loteria, podczas której można było wygrać wspaniałe nagrody.

Odzew chętnych do przekazania prezentów był naprawdę duży. Jeszcze dzień przed finałem akcji z redakcją kontaktowała się przedstawicielka jednego z prywatnych bocheńskich przedszkoli, pragnąc przekazać zabawki i przytulanki zebrane przez rodziców pociech uczęszczających do tej placówki.

– Akcja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania dlatego odwiedziłyśmy jeszcze dzieci z brzeskiego szpitala i zostawiłyśmy drobne upominki w Miejskim Centrum Dzieci i Młodzieży „Ochronka” w Bochni – relacjonuje Agata Golonka.

– Widok uśmiechniętych dzieciaków był najlepszy! Dostaliśmy takiej pozytywnej energii do działania, że myślimy o założeniu stowarzyszenia lub o przeprowadzeniu kolejnej zbiórki – mówi Barbara Skowronek. – Bardzo dziękujemy za rozgłos, w dużej mierze to wasza zasługa!

– Chcemy z całego serca podziękować wszystkim darczyńcom za tak liczne wsparcie zbiórki. To dzięki Wam w tym wyjątkowym dniu na twarzy małych pacjentów pojawił się uśmiech i choć na chwile mogły zapomnieć o chorobie. Wierzymy, że wszelkie okazane dobro wróci do Was ze zdwojoną siłą! Chcemy również podziękować właścicielom Pizzerii Corleone, Studio Figura oraz Fitness & Body Siłownia i Rehabilitacja za możliwość stworzenia miejsc, gdzie darczyńcy mogli składać podarunki.

A my z przyjemnością publikujemy poniżej nadesłaną galerię zdjęć z akcji Minionków 🙂

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc