R e k l a m a

🔸 Choreografia i nauka Pierwszego Tańca – ZAPISY

Pierwszy taniec choć to jeden z najbardziej stresujących momentów na weselu, jest chwilą niezwykle ważną. Symbolizuje on nierozerwalny związek małżeński, jaki od tego momentu będą tworzyć Pan i Pani Młoda. Taniec ten ma też wymiar symboliczny – przyjęcie zaproszenia od Pana Młodego przez Panią Młodą, oznacza że przyjmuje ona męża na zawsze do swojego życia. 

Paulina Czachor – tancerka z 15 letnim stażem. Jest dyplomowanym nauczycielem tańca jazzowego oraz instruktorką bachaty.  Uczy jak świadomie się poruszać oraz jak sprawić żeby czuć się dobrze w tańcu. Zdradza tajniki prowadzenia w parze. Zwraca uwagę zarówno jak dobrze prowadzić w tańcu jak i być dobrze prowadzoną przez partnera. 

Choreografią pierwszego tańca zajmuje się Urszula Węgrzyn, z klasą mistrzowską A z tańca towarzyskiego, właścicielem Dance&fitness house. Pracuje z parami już 10 lat i jest wdzięczna za obdarzone zaufanie. 

Ula daje możliwość przygotowania się do tego niezwykle ważnego momentu. Może stworzyć indywidualnie dopasowaną wyjątkową i oryginalną choreografię w stylach walc angielski lub wiedeński, 2 na 1, salsa. Indywidualne lekcje pozwolą na stworzenie dokładnie tego, czego pragniecie. Układa choreografię i dobiera muzykę pomagając młodej parze wejść tanecznym krokiem na nową drogę życia. Zajmuje się także skróceniem lub mix utworu oraz próbą generalną na sali weselnej. Chętne pary odwiedza na weselu z małą niespodzianką. 

Z okazji 10 lecia pracy z parami młodymi – Ula tworzy w dancefitnesshouse przy ul. Trudna 46 Bochnia – specjalną salę (show room dance wedding) żebyście mogli jeszcze lepiej się poczuć pod moimi skrzydłami. 

Kontakt i zapisy; [email protected] 
Tel. Urszula Węgrzyn 516127492 
Tel. Paulina Czachor 663 721 861

Najnowsze materiały Partnerów