R e k l a m a

1/16 Pucharu Polski. BSF jedzie do Pszczyny. Dla gospodarzy święto i „więcej niż mecz” – TRANSMISJA od godz. 16:20 [sobota]

-

W najbliższą sobotę 4 lutego BSF ABJ Powiat Bochnia zmierzy się w ramach 1/16 Pucharu Polski z ekipą NEXX Goczałkowice-Zdrój. Mecz odbędzie się w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

NEXX Goczałkowice-Zdrój nie występuje w żadnych rozgrywkach futsalowych, ale nie przeszkodziło mu to w sprawieniu niespodzianek w poprzednich rundach. Po wygraniu PP na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej, wyeliminował drugoligową Młodość Rudno, a potem pierwszoligowy KU AZS Uniwersytet Zielonogórski.

Jak relacjonują lokalne media, już podczas tych meczów hala sportowa w Pszczynie była wypełniona po brzegi i z pewnością nie inaczej będzie w tę sobotę – dla gospodarzy przyjazd ekstraklasowego zespołu to prawdziwe święto, dlatego szykują specjalną oprawę (pokazy miejscowych zespołów tanecznych, pokaz gry świateł itp.).

Zainteresowanie meczem jest tak duże, że gospodarze zapowiedzieli uruchomienie własnej transmisji live w internecie. Organizatorzy spodziewają się, że nie wszyscy chętni zmieszczą się na trybunach, więc szykują również specjalną strefę kibica w jednym z miejscowych pubów.

Wydarzenie będzie miało dodatkowo wymiar charytatywny – w trakcie spotkania przeprowadzona zostanie zbiórka funduszy dla 2,5-letniej Gai, która walczy o wzrok.

Wszystko powyższe sprawia, że gospodarze o starciu z BSF ABJ Powiat Bochnia mówią: „to więcej niż mecz”.

Początek o godz. 17:00.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia