R e k l a m a

Bochnia. 27-latek poszukiwany listem gończym wpadł podczas kontroli drogowej

-

Bocheńscy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 27-latek z Bochni od 2018 roku był poszukiwany decyzją Sądu Rejonowego w Grodzisku Wielkopolskim, do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany podczas kontroli drogowej.

W sobotę (tj. 4 lutego br.) tuż po godzinie 16, policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni zatrzymali na jednej z ulic osobowe audi. Podczas kontroli drogowej mundurowi wykonali rutynowe czynności – sprawdzili m.in. stan trzeźwości kierowcy oraz to, czy posiada on uprawnienia do kierowania pojazdami.

W związku z tym, że 28-latek podróżował z pasażerem, oboje zostali również sprawdzeni w policyjnej bazie danych. Otrzymany wynik wykazał, że 27-latek siedzący na miejscu pasażera jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Grodzisku Wielkopolskim. Na podstawie tej decyzji mężczyzna ma zostać zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności, która została nałożona za popełnione przez niego przestępstwa kradzieży i kradzieży z włamaniem. Mężczyzna przez kilka lat uchylał się od wyroku Sądu, przebywając w tym czasie głównie za poza granicami Polski.

W związku z powyższym 27-latek został zatrzymany. Po wykonanych czynnościach mieszkaniec Bochni został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata.

źródłoKPP Bochnia

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia