R e k l a m a

„Gramy dla Zuzi” – 30 kwietnia charytatywna impreza w Żegocinie

-

W niedzielę 30 kwietnia w Żegocinie odbędzie się kolejna, czwarta już edycja niezwykłej akcji charytatywnej „Gramy dla”. Impreza ma na celu pomoc w leczeniu małej Zuzi, która od urodzenia zmaga się z chorobą genetyczną. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji.

Akcja charytatywna „Gramy dla” zainicjowana spontanicznie w roku 2019, na dobre wpisała się w kalendarz Żegociny i śmiało można stwierdzić, że jest to jedno z największych tego typu wydarzeń w okolicy.

Po sukcesach poprzednich akcji, „Gramy dla Piotrka” oraz „Gramy dla Krzysia”, czy ostatniej „Gramy dla Dawida”, w której udało się zebrać ponad 300 tys. zł, organizatorzy postanowili kontynuować imprezę, tym razem pomagając kolejnemu mieszkańcowi Gminy Żegocina – Zuzi Tarkowskiej.

Ta uśmiechnięta 4-latka, od urodzenia zmaga się z chorobą genetyczną. Dziewczynka wymaga intensywnej rehabilitacji, kosztownego sprzętu i opieki specjalistów. Ma problemy z podstawowymi czynnościami co powoduje, że wymaga stałej opieki rodziców. Co gorsze, chwile przed narodzinami córeczki, ojciec dziewczynki w wypadku przy pracy stracił stopę. Z problemami zdrowotnymi zmaga się również siostra dziewczynki.

Organizatorzy – Stowarzyszenie Żegocina Odnowa zadbało o szereg atrakcji. Impreza będzie podzielona na dwie części. Pierwsza, od godziny 9 do 16, to rally TAXI – dla fanów motoryzacji i nie tylko. Będzie możliwość przejazdów na prawym fotelu z najlepszymi kierowcami rajdowymi po 2 kilometrowym zamkniętym odcinku asfaltowo-szutrowym. Ponadto odbędą pokazy driftu samochodowego, będzie można przejechać się na quadzie i buggy, a na scenie będą trwały licytacje.

Druga część to występy na scenie, które rozpoczną się od godziny 16. Na scenie wystąpi wokalista Piotr Konieczny, po nim Kapela Góralska Ciupaga – laureaci Mam Talent oraz gwiazda wieczoru – zespół ŁZY. Na koniec wystąpią DJ efektownym Prisoners SHOW i pokazem światła przygotowanym przez EventLight.

Ponadto będzie można wziąć udział w loterii fantowej z cennymi nagrodami oraz licytacjach wartościowych i oryginalnych przedmiotów i usług. Dodatkowo będzie można odwiedzić kiermasz książek, stoiska gastronomiczne, kiermasz ciast. Będą również animacje dla dzieci, dmuchańce, zabawy, a nawet szkolenia pierwszej pomocy prowadzone przez Stowarzyszenie Malta Służba Medyczna.

Więcej informacji o akcji można znaleźć na Facebooku – link TUTAJ.

Zuzi można też pomóc wpłacając pieniądze na konto:

Stowarzyszenie Żegocina Odnowa
32 8589 0006 0030 0780 1889 0001
z dopiskiem: „Darowizna na pomoc dla Zuzanny Tarkowskiej”.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia