R e k l a m a

Brzesko Okocim Festiwal 2023. Uwaga na zmiany w ruchu drogowym

-

Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku informuje, że w związku z organizacją imprezy „Brzesko – Okocim Festiwal 2023” w dniach 24 i 25 czerwca nastąpią zmiany w ruchu drogowym.

Zmiany będą polegały na:

  • Zamknięciu ul. Asnyka od skrzyżowania z ul. Wyszyńskiego do Rynku w dn. 24.06.2023 r. (sobota). Prosimy o usunięcie pojazdów zaparkowanych przy Rynku w Brzesku, gdyż w tym dniu ulice zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku będą nieprzejezdne.
  • Zamknięciu ul. Czarnowiejskiej dla ruchu na odcinku od ul. Brzezowieckiej do ul. Uczestników Ruchu Oporu oraz ul. Uczestników Ruchu Oporu od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza do skrzyżowania z ul. Chopina; ul. Sobieskiego od skrzyżowania z ul. Długą do skrzyżowania z ul. Uczestników Ruchu Oporu oraz ul. Puszkina w dniu 25.06.2023 r. (niedziela) od godz. 7.00 – 24.00.
  • Czasowej zmianie organizacji ruchu autobusów: 1) 24.06.2023 r. (sobota) prosimy, aby od godziny 16.00 autobusy jadące na trasie Kraków – Nowy Sącz kierowały się na obwodnicę, nie jadąc przez centrum miasta, gdyż planowany jest koncert na Rynku brzeskim. 2) 25.06.2023 r. (niedziela) od godz. 6.00 do godz. 24.00 ruch odbywał się będzie ul. Kościuszki, nieczynny będzie przystanek na ul. Królowej Jadwigi. Pasażerowie będą mogli wsiadać i wysiadać na przystanku przy pl. Żwirki i Wigury i Uczestników Ruchu Oporu.
  • Informujemy także, że w/w imprezy potrwają do godz. 24.00.

W/w środki zostały podjęte ze względu na bezpieczeństwo uczestników imprez, za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość, zachęcamy również do uczestnictwa w tym kulturalnym wydarzeniu oraz w innych imprezach organizowanych przez MOK – przekazali organizatorzy.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc