R e k l a m a

Wraca „Kulturalna Od-nowa”. W sobotę iluzjonista na Rynku

-

Wraz z nadejściem wakacji po raz kolejny rozpocznie się cykl wydarzeń kulturalnych na zrewitalizowanych przestrzeniach Bochni. Już w najbliższą sobotę 1 lipca o godz. 17:00 i 18:00 na bocheńskim Rynku zaplanowano występy performera, iluzjonisty i żonglera, który sam określa się mianem Kacper Danger.

Podczas występu będziemy mogli zobaczyć pokaz osadzony na tradycyjnych cyrkowych rutynach zmieszanych z komedią. Kacper zaprezentuje różnorodne triki takie jak balansowanie szklanymi kieliszkami na nożu trzymanym w zębach czy żonglerkę. Będzie przy tym opowiadał dowcipy, bijąc balony. W finale programu spróbuje wspiąć się wysoko i postara się przetrwać.


KULTURALNA OD-NOWA

W 2023 r. po raz trzeci organizowany jest cykl sobotnich wydarzeń kulturalnych, których celem jest ożywienie miejskich przestrzeni w ramach prowadzonej rewitalizacji Bochni. W kolejne weekendy lipca i sierpnia organizatorzy zapraszają mieszkańców i turystów do uczestnictwa w różnorodnych atrakcjach: koncertach, występach artystów ulicznych i animacjach. Łącznie będzie to 9 mikrowydarzeń.

Wydarzenia będą odbywały się na Rynku, tzw. Poczekalni oraz w Tężni solankowej przy Plantach Salinarnych.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc