R e k l a m a

Sejm. Porozumienie i poseł Bukowiec dołączają do klubu Koalicja Polska

-

Zasiadająca w Sejmie grupa parlamentarzystów Porozumienia, w tym poseł z Bochni Stanisław Bukowiec, przechodzą do klubu Koalicji Polskiej.

Informację o tym ruchu ogłosili wspólnie na dzisiejszej konferencji prasowej liderka Porozumienia Magdalena Sroka oraz szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz (to także poseł reprezentujący nasz okręg wyborczy).

Jak relacjonuje portal Wirtualna Polska, lider Ludowców podkreślił: – Powiększamy nasze szeregi. To oznacza silniejszą drużynę na wybory. To jest ta integracja, która po stronie demokratycznej jest bardzo potrzebna, która sprawia, że idziemy silniejsi i jesteśmy w stanie przejmować wyborców odchodzących od partii rządzącej lub tych niezdecydowanych.

Politycy zaznaczyli, że już wcześniej mieli zbieżne poglądy na takie tematy jak np. dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców czy 800 plus tylko dla pracujących. – Zawsze były dla nas ważne tematy samorządów. Ponad roku temu podpisaliśmy deklarację, że wspólnie będziemy zabiegać o polepszenie sytuacji finansowej samorządów i polepszenia rozwiązań prawnych – zwracała uwagę przewodnicząca Porozumienia Magdalena Sroka.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia