R e k l a m a

W piątek wielka impreza w Łapczycy! Będzie kolorowo, rockowo i charytatywnie

-

Już 18 sierpnia w Łapczycy (obok hali sportowej) kolejne muzyczne święto! Wystąpią 4 Szmery i Monsterllica – jedne z najlepszych tribute bandów legendarnych grup AC/DC i Metallica – oraz goście specjalni. Zbierane podczas wydarzenia środki zostaną przeznaczone dla podopiecznego Fundacji Auxilium – Oliwiera Basińskiego.

O godzinie 15.00 wydarzenie rozpoczną gry i zabawy dla dzieci. I w tym roku Łapczyca wybuchnie feerią barw, stając się punktem na trasie festiwalu Holi Święto Kolorów (godz. 16.00–19.00). Zaplanowano wiele konkursów i atrakcji m.in. jump up, pianka party, dmuchańce oraz lot balonem – chętni będą mogli spojrzeć z góry na roztańczoną i kolorową Gminę Bochnia!

Koncerty zaczną się o godz. 19.00, zagrają Beauty Plate, Monsterlicca, 4 Szmery oraz gościnnie Ciuki. Po koncercie Rock DJ Party – na scenie pojawią się siostry Chojnackie tworzące duet DJ Twins.

Wydarzenie w Łapczycy organizowane jest przez Fundację Auxilium i Wójta Gminy Bochnia oraz „Jedziemy z tematem”. Patronat medialny objęli Bochnianin.pl oraz Imprezowy Region.

Podczas koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka dla Oliwiera Basińskiego, cierpiącego na ultrarzadką chorobę genetyczną – HIBCH, synka głównego koordynatora wydarzenia Marcina Basińskiego.

Wstęp bezpłatny.


Relacja z zeszłorocznego wydarzenia:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia