ŁOBUZY i MARGARET. W ten weekend Święto Gminy Bochnia – zobacz PROGRAM

-

To już piąta edycja Święta Gminy Bochnia. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 13-14 lipca, a muzycznymi gwiazdami będą BOYS, ŁOBUZY oraz MARGARET. Szczegóły programu na plakacie. Patronat medialny: Bochnianin.pl.

Wydarzenie rozpocznie pełen ciekawych konkurencji IX Turniej Sołectw, w którym drużyny z poszczególnych miejscowości będą rywalizować o Puchar Wójta Gminy Bochnia i atrakcyjne nagrody.

W sobotę od godziny 18:00 królować będzie muzyka taneczna. Jako pierwszy na scenie zagości zespół Boys znany m.in. z takich hitów jak ,,Najpiękniejsza Dziewczyno’’, ,,Wciąż pamiętam’’, ,,Moja Kochana’’.

Kolejną gwiazdą wieczoru będą Łobuzy –  twórcy ogólnopolskiego przeboju ,,Ona czuje we mnie piniądz’’. Muzycy mają w swoim dorobku również takie hity jak: ,,Łobuz kocha najbardziej’’ i ,,Zbuntowany Anioł’’. Muzyczną część tego dnia zakończy dyskoteka, którą poprowadzą Dj Eliash & Pema.

Drugi dzień imprezy rozpoczniemy tradycyjnie ,,Świętem Latawca’’ – nie zabraknie licznych gier i zabaw dla całych rodzin, a także konkursu na najpiękniejszy, wykonany samodzielnie latawiec. Występy sceniczne rozpocznie o godzinie 17:00 regionalny Zespół Pieśni i Tańca ,,Siedlecanie’’, a następnie na scenie zaprezentuje się zespół Mechanica. Koncert gwiazdy wieczoru poprzedzi występ Orkiestry Baczków, której repertuar zapewne zachwyci wszystkich przybyłych.

O 21:00 rozpocznie się koncert Margaret– polskiej piosenkarki, blogerki i projektantki mody. Artystka zdobyła popularność za sprawą teledysku do debiutanckiego singla „Thank you very much”. Zyskał on sławę nie tylko w Polsce, ale i na świecie (wysoko notowany był m.in. w Niemczech, Austrii czy Włoszech). Jej utwór „Start a Fire” został oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn w 2014 roku. Innymi niekwestionowanymi hitami artystki, bijącymi rekordy popularności są: ,,Byle jak’’, ,,Tempo’’, ,,In my Cabana’’.

Po koncercie rozpocznie się widowiskowy pokaz laserów, po którym najwytrwalsi goście będą mogli bawić się podczas dyskoteki, na którą zaproszą Dj Eliash & Dj Sixth – aktualny Mistrz Polski.

Przez cały weekend na uczestników Święta będą czekać atrakcje mobilnego parku rozrywki, oferowane przez profesjonalny lunapark JN –LUNAPARK.

Konferansjerami tegorocznej edycji będą jak poprzednio:
Agata Petela -Dziennikarka Radia Plus 
Kris Kojder – znany prezenter telewizyjny i radiowy.

Patronat medialny: Bochnianin.pl.

PODOBNE ARTYKUŁY

R e k l a m a

NAJNOWSZE

100-lecie „Społem” PSS w Bochni świętowano w Kopalni – ZDJĘCIA

W miniony piątek 19 lipca w podziemiach bocheńskiej kopalni soli świętowano jubileusz 100-lecia „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bochni.

Młodzież z Zatoki realizuje projekt „Betonowym szlakiem” – ZDJĘCIA

W sobotę grupa młodzieży realizująca projekt „Betonowym szlakiem” zorganizowała dla swych młodszych kolegów kilkugodzinną zabawę plenerową na terenie świetlicy w Zatoce (gmina...

Pożyczki unijne – 5 rzeczy, które warto wiedzieć

1. Gdzie po pożyczkę unijną? Na początek warto odwiedzić stronę http://pożyczkaunijna.pl i dowiedzieć się,...

Bochnia. Ulewa znów zatopiła archeologiczne zabytki – ZDJĘCIA, WIDEO

Intensywne opady deszczu, które w niedzielę przeszły nad Bochnią, po raz kolejny zalały wykopy archeologiczne prowadzone w centrum miasta. Kompletnie zalana została...

Bochnia. Budowa tężni z lotu ptaka – ZDJĘCIA

Pan Grzegorz Paluchowski, który niedawno podesłał nam zdjęcia rewitalizowanego rynku widzianego z wysokości kilkuset metrów, ponownie postanowił podzielić się z redakcją i...

Ogłoszenia i Artykuły promocyjne

Pożyczki unijne – 5 rzeczy, które warto wiedzieć

1. Gdzie po pożyczkę unijną? Na początek warto odwiedzić stronę http://pożyczkaunijna.pl i dowiedzieć się,...

Radny wojewódzki Stanisław Bukowiec uruchamia dyżury w terenie

W związku z licznymi prośbami mieszkańców i przedstawicieli organizacji społecznych o możliwość spotkania, porozmawiania o różnych sprawach, problemach - radny wojewódzki Stanisław...

CO? GDZIE? KIEDY?

lipiec, 2019

Sprawdź za jakiś czas! 🙂

19,027FaniLubię
612ObserwującyObserwuj
X