R e k l a m a

Stanisław Bukowiec: „Inflacja, drożyzna, dodatkowe podatki – my idziemy, żeby to zmienić!”

-

– Dość kłótni, dość sporów – do przodu! Potrzebujemy stabilizacji na co dzień. Potrzebujemy stabilizacji w naszych rodzinach, zakładach pracy, potrzebujemy stabilizacji w naszej gospodarce. Chcę o to walczyć! – zapewnia poseł z Bochni Stanisław Bukowiec. Podczas czwartkowej, odbywającej się w Tarnowie prezentacji kandydatów Trzeciej Drogi do Sejmu, podkreślał: – Trzeba zmienić te złe decyzje, które powodują że polska gospodarka jest w trudnej sytuacji.

Czuje wielką satysfakcję, że mogę być w tak dobrej drużynie – drużynie mocnej, która będzie walczyć o jak najlepszy wynik, nie dla nas, dla Polski.

– Jak państwo wiecie ponad dwa lata temu odszedłem wraz z grupą posłów z obozu Zjednoczonej Prawicy. Ktoś powie: dlaczego? Dlatego, że nie zgadzaliśmy się na te złe decyzje, które PiS podejmował. Zaczęło się od wyborów kopertowych, ale potem była „piątka dla zwierząt”, inne złe decyzje, a skończyło się tym, co do tej pory wszyscy odczuwamy, czyli tzw. „polskim nieładem” – wyliczał Stanisław Bukowiec.

– To uderzyło nie tylko w przedsiębiorców, ale te złe decyzje związane z „polskim nieładem” uderzyły również w pracowników, w zwykłych ludzi, którzy coraz ciężej muszą mierzyć się z codziennością. Koszty życia, inflacja, drożyzna, dodatkowe podatki, niemożność odliczenia składki zdrowotnej przez przedsiębiorców – my idziemy, żeby to zmienić! Trzeba zmienić te złe decyzje, które powodują że polska gospodarka jest w trudnej sytuacji – podkreślał poseł z Bochni.

Stanisław Bukowiec podczas wystąpienia na konferencji prasowej krótko podsumował swoją działalność jako parlamentarzysta: – Przez 4 lata działałem jak tylko potrafiłem najlepiej na rzecz naszego regionu. Wiele interwencji, spotkań z samorządowcami, dobre, myślę, lobbowanie za inicjatywami i za środkami na pewne inwestycje, chociażby w służbie zdrowia: wsparcie dla szpitala w Bochni, karetki, rentgen, tomograf, pomoc w czasie pandemii – to są te rzeczy, o których mogę dzisiaj powiedzieć z satysfakcją, że udało się zrealizować – wyliczał.

Jak dodał w ostatnim czasie angażuje się również w sprawy dotyczące tarnowskich Azotów (to największy pracodawca w stolicy okręgu wyborczego), bo „są zakusy aby Grupę Azoty rozmontować od środka”.

Zobacz też: Kandydaci Trzeciej Drogi w naszym okręgu – LISTA

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc