R e k l a m a

Poszukiwania uczestnika wypadku na DK75 w gminie Czchów – AKTUALIZACJA

-

Trwają poszukiwania jednej z osób, która brała udział w piątkowym wypadku na drodze krajowej nr 75 w miejscowości Będzieszyna (gmina Czchów, powiat brzeski). Prawdopodobnie ranny mężczyzna będący w szoku oddalił się z miejsca zdarzenia.

Początkowo służby podawały, że w czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych brało udział 11 osób, w tym 2 dzieci. Teraz okazuje się, że nieletnich wśród 11 osób jest więcej, a ponadto trwają poszukiwania 12 osoby.

Jeden uczestnik tego zdarzenia oddalił się z miejsca. Być może jest on w szoku, z tego co wiemy posiada obrażenia ciała. Najprawdopodobniej jest to mężczyzna – powiedziała w rozmowie z Bochnianin.pl Ewelina Buda, rzeczniczka prasowa brzeskiej policji.

Na miejscu trwają poszukiwania z udziałem m.in. policji i straży pożarnej.

Policja apeluje, aby osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w znalezieniu rannego mężczyzny kontaktowały się z numerem alarmowym 112 lub Komendą Powiatową Policji w Brzesku (tel. 47 83 21 222).

AKTUALIZACJA:

Mężczyzna został odnaleziony późnym popołudniem przy drodze około 300 metrów od miejsca zdarzenia. Zauważył go strażak ochotnik, który przekazał informację policjantom.

Poszkodowanemu pomocy udzielili ratownicy medyczni, następnie został przewieziony do szpitala. Gdy jego stan zdrowia na to pozwoli, porozmawiają z nim policjanci, by m.in. ustalić „w jakiej roli był on w pojeździe, który uczestniczył w wypadku – kierowcy czy pasażera”.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia