R e k l a m a

Bochnia Rocks. W środę klinika basowa z Benem Handsem

-

Ben Hands (Endeavour), brytyjski basista, autor dwóch książek o teorii muzyki „Beyond The Root” i „Progressive Metal Bass” poprowadzi w Bochni warsztaty w ramach cyklu Bochnia Rocks. W środę 4 października o godz. 19:00 w sali kameralnej MDK zdradzi tajniki improwizacji, a gościnnie wystąpi z nim na gitarze Alex Penfold (Spaceflight Boutique).

Ben Hands to brytyjski basista, który w ciągu ostatnich kilku lat zdobył dość zróżnicowane doświadczenie muzyczne. Występował z progresywnym zespołem metalowym Endeavour na festiwalu Bloodstock Open Air, napisał dwie książki o teorii muzyki (Beyond The Root i Progressive Metal Bass), a także przez kilka lat pracował jako muzyk na statkach wycieczkowych, a jako muzyk sesyjny nagrywał bas dla różnych zespołów z całego świata.

Obecnie występuje z zespołem bluesowym Alex Voysey, Spaceflight Boutique, Ibou Tall i The Jazzmates, a także wykonuje różne prace sesyjne i komponuje własny materiał.

To seminarium muzyczne będzie skupiać się na jego podejściu do harmonii z punktu widzenia improwizacji, a wystąpi z nim gitarzysta i członek Spaceflight Boutique, Alex Penfold.

Bilety w cenie 50 zł można nabyć online (link TUTAJ), a wkrótce w sekretariacie MDK i kasie kina Regis.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2023