R e k l a m a

Brzesko. 31 osób oddało prawie 14 litrów krwi – ZDJĘCIA

-

W czwartek klub HDK przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku po raz kolejny zorganizował akcję krwiodawstwa. Na liczne apele medialne spowodowane brakiem tego cennego daru jakim jest krew odpowiedzieli mieszkańcy powiatu brzeskiego oraz funkcjonariusze, pracownicy cywilni i emeryci tutejszej jednostki, jak też Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Zarejestrowanych zostało 36 osób, zaś krew w łącznej ilości 13 950 ml udało się oddać 31 osobom. Słowa uznania i podziękowania należą się wszystkim, którzy tak chętnie dzielą się jedynym w swoim rodzaju darem. Krew każdego dnia ratuje życie poszkodowanym w wypadkach, chorym onkologicznie, czy też osobom po przeszczepach.

Akcja nie mogłaby się odbyć bez udziału profesjonalnej ekipy RCKiK Kraków, której organizatorzy składają podziękowania.

Za wsparcie i propagowanie idei krwiodawstwa podziękowania należą się również Zarządowi Terenowemu NSZZ Policjantów przy KPP w Brzesku za ufundowanie słodkiego poczęstunku oraz partnerom akcji:

  • firmie kamieniarskiej Piotra Śledzia – AP STONE Kamieniarstwo – za ufundowanie posiłków regeneracyjnych dla dawców;
  • właścicielom Gospodarstwa Rolnego KOWAL – za zdrowe mleczne napoje i przekąski;
  • firmom BrunoPCV i NITUS Piotr Nowak – producentom i dystrybutorom szerokiego asortymentu wysokiej jakości stolarki aluminiowej i PVC w postaci okien, drzwi, rolet, segmentowych bram garażowych i przemysłowych, dzięki którym dawcy mogli otrzymać okolicznościowe gadżety i upominki.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2023