R e k l a m a

Futsal Ekstraklasa. W niedzielę BSF zagra w Opolu

-

W 3. kolejce rozgrywek FOGO Futsal Ekstraklasy BSF ABJ Powiat Bochnia zmierzy się na wyjeździe z drużyną Dreman Opole Komprachcice. Mecz w niedzielę o godz. 18.00.

Dla Dremana Opole Komprachcice to czwarty sezon na parkietach FOGO Futsal Ekstraklasy. Najlepszy wynik zespół osiągnął w kampanii 21/22, kiedy to zajął czwarte miejsce. W ubiegłym roku ekipa z opolskiego z siódmej lokaty zakwalifikowała się do play-offów. Tam, w ćwierćfinale, po porażkach 2:4 i 2:3, musiała uznać wyższość późniejszego mistrza, Constractu Lubawa.

Obecny sezon Dreman rozpoczął od falstartu. W dwóch rozegranych meczach jak na razie nie zdobył jeszcze punktów, a w tabeli zajmuje przedostatnią pozycję. Jak dotąd lepsi od naszych niedzielnych rywali okazali się Malepszy Leszno (0:3) i FC Toruń (2:5).

Zespół z Opola Komprachcic latem przeszedł małą rewolucję. Odeszły ważne punkty opolan – Julian Gheneloff, Tomasz Lutecki, Nuno Chuva… Zmienił się szkoleniowiec, którym został Hiszpan, Toni Corredera. Nowy trener prowadził wcześniej AZS UEK Kraków. Do drużyny doszli również Maksym Pautiak z Widzewa Łódź oraz Marek Bugański i Sebastian Szadurski (obaj Piast Gliwice). Poza nimi, warto zwrócić uwagę m.in. na Felipe Deyvissona de Freitasa, Brayan Parra Tolozę oraz Waldemara Sobotę, doskonale znanego z występów na trawiastych boiskach.

Drużyna z Opola wyraźnie nie leży BSF. W trzech rozegranych z Dremanem spotkaniach bochnianie ani razu nie wygrali. W I Lidze ulegli 2:4, a w Ekstraklasie – 0:4 i 3:7.

Początek spotkania o 18, w hali komprachcickiego OSiR. Transmisja na kanałach Pilot WP.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2023