R e k l a m a

W sobotę BKS gra z Unią Oświęcim. Podczas meczu zbiórka na pomoc dla Oli

-

Już w najbliższą sobotę, 7 października, Bocheński zagra z Unią Oświęcim. Spotkanie będzie jednocześnie charytatywnym wydarzeniem organizowanym na rzecz leczenia chorej na nowotwór Oli Srogi.

Pomoc dla Oli

Podczas sobotniego meczu BKS HAL-MONT Bochnia odbędzie się zbiórka pieniędzy dla 24-letniej Aleksandry Srogi. Wydarzeniu towarzyszyć będą różne atrakcje zapewniane dzięki współpracy z Grupą Poszukiwawczo-Ratowniczą “Ratownicy Dla Ludzi” działającej przy OSP Dołuszyce. Obecni na meczu będą mogli nauczyć się resuscytacji krążeniowo-oddechowej czy obejrzeć pokaz technik ewakuacji na wysokości. Dostępna będzie także dmuchana ścianka wspinaczkowa dla dzieci i młodzieży do lat 17, z której będzie można skorzystać w zamian za symboliczny datek.

Rywalizacja na boisku

Sobotnie wydarzenie zapowiada się również ciekawie od strony sportowej. BKS, który na ten moment z 18 punktami obejmuje 9. miejsce w rozgrywkach IV ligi małopolskiej, przegrywając jednak w poprzedniej kolejce w Limanowej. Drużyna z Oświęcimia radzi sobie trochę gorzej, gdyż przeciwnicy Bocheńskiego z zaledwie 7 punktami są na przedostatnim, osiemnastym miejscu w ligowej tabeli. Obu drużynom zależy zatem szczególnie na zwycięstwie, co zwiastuje nam arcyciekawy mecz.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 7 października, o godzinie 15:30. Bramki przy wejściu zostaną otwarte już od godziny 14:30. Bilety w cenie 15 zł będzie można zakupić w kasie przy wejściu przed spotkaniem. Dzieci do lat 7 wejdą na stadion za darmo.

Sponsorem Meczu jest Radosław Macoń, bocheński przedsiębiorca i geodeta.

źródłoinf. prasowa

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc