R e k l a m a

Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa” odwiedzi Bochnię

-

Po raz kolejny Wirtualny Teatr Historii na zaproszenie Starostwa Powiatowego odwiedzi Bochnię. Tym razem Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa” zawita do świetlicy Zespołu Szkół Nr 1, gdzie przez kolejne trzy dni odwiedzający świetlicę będą mogli uczestniczyć w pokazach Virtual Reality o tematyce historycznej.

Dla widzów przygotowano m.in. takie filmy jak „Nie kochać w taką noc” o polskim amancie filmowym, jednym z najpopularniejszych aktorów dwudziestolecia międzywojennego Aleksandrze Żabczyńskim, czy „Wiktoria 1920” o czwórce żołnierzy postanawiających spróbować dostarczyć wiadomość do Cytadeli podczas Bitwy Warszawskiej. Seanse odbywać się będą od wtorku 10.10 do czwartku 12.10 od godziny 14:30 do godziny 17:10.

Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa” to stworzona przez Fundację Koncept Kultura oraz Biuro „Niepodległa” przestrzeń, w której popularyzowana jest historia Polski za pomocą technologii Virtual Reality. Każdy gość otrzymuje gogle VR i słuchawki, dzięki czemu przenosi się do wirtualnego świata. Wydarzenia sprzed lat rozgrywają się dosłownie wokół niego.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024