R e k l a m a

Koncert Osiecka Jazzowo w MCDiS Niepołomice. Ruszyła sprzedaż biletów

-

Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa Niepołomice zaprasza w piątek 27 października na koncert Osiecka Jazzowo – muzyczny projekt charyzmatycznej wokalistki Natalii Lubrano, którego producentem jest znany wrocławski gitarzysta Krzysztof Żesławski.

Natalia ma za sobą współpracę m.in. z Andrzejem Smolikiem, zespołem Miloopa. W 2012 r. ukazała się solowa płyta Natalii pt. „R.E.S.P.E.C.T.”, jest również laureatką PPA we Wrocławiu gdzie otrzymała nagrodę publiczności za brawurowe wykonanie piosenki „Wariatka tańczy”.

W kwietniu 2014 r. zdobyła nagrodę publiczności oraz specjalną nagrodę jury za walory wokalne na ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. W czerwcu wystąpiła w koncercie na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie pt. „Życia mała garść”. Pod koniec września ukazał się album koncertowy zatytułowany „Live Sessions”, który zawierał zapis z koncertu Natalii Lubrano i Maćka Czemplika.

Jesienią 2015 r. Natalia Lubrano z zespołem The Lions brała udział w dziesiątej edycji programu „Must Be the Music. Tylko muzyka”. Ostatecznie doszła z nim do finału. Pod koniec listopada 2016 r. ukazała się płyta zatytułowana „Osiecka Jazzowo”, którą piosenkarka nagrała wspólnie z Kwartetem Krzysztofa Żesławskiego ku czci Agnieszki Osieckiej.

OSIECKA JAZZOWO | NATALIA LUBRANO & KRZYSZTOF ŻESŁAWSKI
27 października, piątek, godz. 19:00
Sala Widowiskowa MCDiS
Niepołomice, ul. Zamkowa 4, wejście A

Organizator: Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa Niepołomice

Bilety: 69 zł (dostępne w kasie lub online – link TUTAJ).

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc