R e k l a m a

Oni wsparli Memoriał Trenerów Piłki Ręcznej

Klub Piłki Ręcznej Masters Bochnia, organizator VII Memoriału Trenerów Piłki Ręcznej, składa serdeczne podziękowania firmom, instytucjom oraz osobom, które wsparły działalność Klubu oraz organizację tegorocznego turnieju rozgrywanego 14.10.2023 r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1.

Dzięki Państwa życzliwości i wsparciu mogliśmy uhonorować pamięć Patronów turnieju: Władysława Stawiarskiego, Janusza Żarka, Jerzego Widło i Kazimierza Bacika, uczestnicząc w święcie piłki ręcznej w naszym mieście.

DZIĘKUJEMY!!!

Air-Tech-Bud sp. z o.o.

Air-Tech-Bud produkuje głównie części, podzespoły oraz różnego typu maszyny i urządzenia, także według powierzonej dokumentacji. Zakres produkcji ze względu na możliwości firmy i jej wyposażenie jest bardzo szeroki. Od początku swego istnienia Air-Tech-Bud eksportuje swoje wyroby głównie na rynek UE. Brygada ogólnobudowlana oferuje usługi w zakresie robót budowlanych, w tym budowy hal produkcyjnych z konstrukcji stalowych.

www.airtechbud.pl

PPHU DEKOR GLASS s.c. Jarosław Stachura, Katarzyna Stachura

DEKOR GLASS zajmuje się wykonywaniem elementów szklanych na zamówienie. Korzysta z akcesoriów oraz szkła najwyższej klasy, o różnych grubościach, barwach i odcieniach. DEKOR GLASS jest renomowanym producentem designerskich i funkcjonalnych kabin prysznicowych, paneli ze szkła hartowanego, drzwi szklanych, lacobeli, zabudów szklanych oraz luster. ponadto firma wykonuje kompleksowe wykończenia wnętrz, mieszkań i domów pod klucz.

Zapraszamy do współpracy [email protected]

Zakład Przeróbki Solanek Jodowo-Bromowych „SALCO” S.J.

SALCO opiera swoją działalność na 50-letniej tradycji wydobycia naturalnych, wysoko zmineralizowanych solanek jodowo-bromowych. Od prawie 30 lat posiada własną warzelnię panwiową, w której wytwarza Bocheńską Sól Leczniczą. Równolegle z rynkiem farmaceutycznym rozwija linie produktów kosmetycznych, stawiając na zwiększenie świadomości i dostępności naturalnej terapii solankowej.

www.salco.pl

BRUNO Sp.j.

BRUNO istnieje od 1998 roku i od początku swego funkcjonowania jest firmą rodzinną. Ideą jej działalności jest tworzenie produktów trwałych, solidnych i odzwierciedlających potrzeby klienta. Oferta BRUNO obejmuje: okna, drzwi, rolety i inne produkty firmy. Zespół BRUNO to wysoko wykwalifikowana załoga, w skład której wchodzą: doradcy klienta, projektanci, obsługa techniczna, monterzy oraz pracownicy linii produkcyjnej.

brunopcv.pl/

F.P.H.U. Swornowski – Ogrodzenia – Bramy

Firma SWORNOWSKI specjalizuje się w produkcji i dystrybucji ogrodzeń, zarówno dla budownictwa jednorodzinnego, osiedli, jak i obiektów specjalistycznych. Wszystkie wyroby firmy są ocynkowane – istnieje także możliwość malowania proszkowego lub patynowania. W sklepach w Bochni i Szczurowej Klienci mogą nabyć elementy do ogrodzeń, otrzymać bezpłatny projekt i wycenę oraz uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie produktów i usług.

swornowski.pl/

FAINNER

Firma FAINNER zajmuje się kompleksowym wykonywaniem kominków (według projektów własnych i dostarczonych przez Klienta) oraz obróbką kamienia naturalnego takiego jak granit, marmur, trawertyn, piaskowiec, produkując blaty, parapety, schody, posadzki itp. Służy fachowym doradztwem popartym długoletnim doświadczeniem, gwarantując wysoką jakość wykonywanych zleceń oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

fainner.pl/

DREWPŁYT

DREWPŁYT to firma zajmująca się projektowaniem, produkcją i montażem lakierowanych oraz fornirowanych mebli pod zamówienie Klienta. Wykonuje meble kuchenne, łazienkowe, pokojowe, garderoby, szafy, a także oferuje sprzęt AGD do zabudowy wszystkich marek. Podstawą działalności firmy jest bezpośredni kontakt z Klientem, obejmujący doradztwo i umożliwiający dopasowanie projektu oraz wykonania mebli do potrzeb Zleceniodawcy.

[email protected]

P.P.H.U. MASCORT Krzysztof Marek

MASCORT działa w branży opakowań, jednak wraz z zapotrzebowaniem Klientów szybko poszerzył oferowany asortyment m.in. o konfekcję folii stretch, podejmując jednocześnie szeroką współpracę z wiodącymi producentami opakowań. Obecnie hurtownia firmy oferuje dodatkowo: artykuły biurowe/szkolne, chemię gospodarczą, artykuły gospodarstwa domowego i okolicznościowe.

www.mascort.pl

PLASTBUD

PLASTBUD zajmuje się produkcją okien z PVC i aluminium, spełniających najwyższe standardy funkcjonalności, bezpieczeństwa, komfortu użytkowania i designu. Jest liczącym się producentem w Polsce południowej, równocześnie eksportując produkty do Niemiec, Austrii, Holandii, Francji, Słowacji, Szwajcarii, Czech i Kanady. Oprócz produkcji okien i drzwi zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych, wykończeniowych i chemii budowlanej.

www.plastbud.com.pl

P.H.U. Spaw-Met Mariusz Gałązka

SPAW-MET specjalizuje się w sprzedaży elektronarzędzi, oferując produkty znanych i cenionych marek. Świadczy również usługi z zakresu prac ślusarsko-spawalniczych, serwisu elektronarzędzi oraz wynajmu sprzętu budowlanego. Firma jest także wypożyczalnią samochodów. Dzięki specjalistycznej wiedzy kadry pracowniczej, każdy Klient może liczyć na indywidualne podejście i fachowe doradztwo.

www.spawmetbochnia.com.pl

MIM PHU Maciej Wieczorek

MIM specjalizuje się w sprzedaży sprzętu z zakresu elektrycznego oraz techniki grzewczej i sanitarnej. W ofercie posiada kotły, kolektory słoneczne, wentylację, grzejniki wraz z akcesoriami, wyposażenie łazienek i kuchni. Oferuje również lampy, artykuły elektryczne, różnego rodzaju instalacje, AGD wraz z częściami zamiennymi oraz produkty z zakresu RTV. Firma zapewnia także fachowe doradztwo.

www.phumim.pl

MotoKonkret

MOTOKONKRET oferuje usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, obejmujące kompleksową obsługę samochodów. Zapewnia mechaniczną i komputerową diagnostykę pojazdów, przejrzystą wycenę kosztów części i usług oraz szeroki wybór części zamiennych (nowych i używanych). Firma prowadzi również myjnię samochodową. Ofertę uzupełnia samoobsługowy sklep z chemią motoryzacyjną, olejami i kosmetykami.

motokonkret.com.pl

RIKO Meble

RIKO to polski producent mebli drewnianych. Wyposaża kompleksowo całe obiekty mieszkalne i usługowe, wykonując dopasowane do indywidualnych potrzeb meble dla restauracji, hoteli, pensjonatów, sklepów oraz budynków mieszkalnych. Firma oferuje szerokie możliwości w zakresie wyboru kolorów, tkanin, wzornictwa i detali, a także możliwość realizacji projektów dostarczonych przez inwestora.

riko-meble.pl

WENGE Jakub Wrona

WENGE zajmuje się profesjonalną dystrybucją lakierów, impregnatów i olejów do drewna. Potrzebujesz zabezpieczyć drewno w domu lub ogrodzie? Zapraszamy! Oferujemy dobór produktów oraz doradztwo techniczne.

Tel: +48 668 441 275

P.P.H.U „ALSAT” Grzegorz Duda

ALSAT rozpoczynał działalność w sektorze systemów automatyki budynku. Obecnie skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości diagnostyce i serwisie elektroniki samochodowej oraz obsłudze klimatyzacji. Specjalnością firmy są systemy poduszek powietrznych, immobilizery, naprawa i kodowanie kluczyków, usuwanie usterek powypadkowych itp. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz stały dostęp do szerokiej dokumentacji technicznej.

alsat.pl/

Centrum Obróbki Szkła

CENTRUM OBRÓBKI SZKŁA oferuje usługi obejmujące cięcie, szlifowanie i polerowanie szkła, produkcję luster, gablot i stolików oraz wykonywanie drewnianych ram. W salonach w Bochni, Brzesku i Krakowie oraz podczas realizacji zleceń firma oferuje wiele rodzajów szkła (m.in. hartowane, żaroodporne, zbrojone, panele lacobel, szkło nietypowe). Zapewnia również profesjonalne doradztwo oraz wykonuje projekty.

obrobkaszkla.pl

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Józef Matlęga

Firma MATLĘGA wytwarza naturalne produkty mięsne pochodzące od zwierząt ze sprawdzonych, lokalnych gospodarstw rolnych. Dzięki własnej masarni i ubojni kontroluje cały proces produkcji, nie wykorzystując w jego trakcie nastrzykiwanego mięsa oraz używając najlepszych przypraw, dzięki czemu uzyskuje niezapomniany zapach i smak swojskich wyrobów. Oferuje również wyśmienite produkty na grill.

zpmkarmat.pl/

HOTEL*** I RESTAURACJA ZALESIE

HOTEL ZALESIE łączy w ofercie komfort wypoczynku, restaurację z tradycyjną polską kuchnią, włoską pizzerię Trattoria oraz ogródek z placem zabaw dla dzieci, dzięki czemu jest popularnym wyborem zarówno dla turystów, jak i przedsiębiorców. Serwowane dania oparte są o naturalne i lokalne produkty, włącznie z własnymi wypiekami i przetworami. Firma oferuje również usługi cateringowe i organizuje imprezy okolicznościowe.

www.hotelzalesie.pl

KOLOR PLUS STUDIO S.C.

KOLOR PLUS STUDIO jest firmą reklamową świadczącą kompleksowe usługi w zakresie reklamy i kreowania wizerunku. Poza standardową ofertą usługową prowadzi działalność w obrębie kompleksowej obróbki tworzyw sztucznych tj. pleksi, poliwęglanu itp. Oferta firmy obejmuje cięcie laserowe, frezowanie, gięcie, grawerowanie oraz relaksację materiałów.

Firma posiada zaawansowany technologicznie, bogato wyposażony park maszynowy.

www.kolorplusstudio.pl

DARCZYŃCY INDYWIDUALNI

Podczas organizacji tegorocznego Memoriału wsparcia udzieliło nam również pięć osób prywatnych. Szanując życzenie zachowania anonimowości dziękujemy, że wspieracie Państwo naszą chęć upamiętnienia Patronów oraz podzielacie pasję do piłki ręcznej.

PODMIOTY PUBLICZNE

Wsparcia udzieliły nam również podmioty publiczne. Serdeczne podziękowania kierujemy do:

  • Starosty Powiatu Bocheńskiego, Sz. Pana Adama Korty
  • Burmistrza Miasta Bochnia, Sz. Pana Stefana Kolawińskiego
  • Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Bochni, Sz. Pani Sylwii Zajt

Życzliwość, z którą spotkaliśmy się z Państwa strony była istotnym ogniwem podczas organizacji tegorocznego Memoriału, a uczestnicy turnieju zyskali możliwość uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu, mając jednocześnie okazję docenienia Powiatu, Miasta i Szkoły.

Bochnianin.pl

BOCHNIANIN.PL to najpopularniejszy w regionie serwis z lokalnymi informacjami. Istnieje od 2002 roku. Jest patronem medialnym VII Memoriału Trenerów Piłki Ręcznej.

bochnianin.pl

Najnowsze materiały Partnerów